Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera:Megzsaroltak. Bővebben...

Vatera:Megzsaroltak. Bővebben lent! Szerintetek milyen értékelést adjak neki, tényleg lehet jogi következménye vagy kitiltás?

Figyelt kérdés

Ajánlottam egy cserét vaterán egy finger bmx-re ajánlottam egy mp4 lejátszót..az eladó ezt elfogadta..küldött egy e-mailt hogy ez a címe és kérdezte hogy ezt én hogy képzelem el..én meg azt javasoltam hogy a bmx mellé adjon egy rollert is mivel az én termékem nagyobb értékű..amikor azet az e-mailt meglátta rögtön befejezetlennek zárta az aukciót és semlegest adott azzal az indokkal hogy én ajánlatmódosítást csináltam,pedig ez egy javaslat volt..utána én küldtem egy e-mailt hogy elnézést nem akartam megsérteni ő mondta h nem sértettem meg de nincs miről beszélnünk...én mondtam hogy:jó értékelésem természetesen ebben az esetben negatív!ő erre azt írta:"A pofátlanságnak is van ám határa kisbarátom. Természetesen megteszem a

megfelelo lépéseket és a teljes szánalmas levelezésedet válaszként megkapod,

ami rendesen mutatja milyen aljas és gerictelen módon próbálsz üzletelni. Ha

nem pozitívval zárod ezek után még a vateráról is kitiltatlak."

-én erre azt írtam hogy erre a viselkedésre főleg nem adok pozitívat! erre ő:

Hogy gondolod ezt? Van bátorságod kioktatni viselkedésbol miután megszegtél

egy megállapodást, megpróbáltál megzsarolni és negatív következményekkel

fenyegetoztél szintén zsarolási szándékkal, még pofátlanul ki szeretnél

oktatni. Itt az ideje, hogy elgondolkodj, mielott még komoly jogi problémák

elé nézel. Nem tudom mennyi idos lehetsz, de a viselkedésed elég gyerekes

ahhoz hogy ne tudd felmérni szavaid következményét. Itt sajnos írtál, így

letagadni, hazudozni nincs esélyed szándékaidat. Azt javaslom vegyél vissza

magadból mielott megütöd a bokád!!!


2010. márc. 8. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmiféle jogi retorziónak nem nézel elébe szerintem. Ettől függetlenül én lezárnám egy semlegessel a helyedben az egészet, és nem foglalkoznék a mailjeivel a továbbiakban. A semlegeshez semleges szöveget is írnék, pl. "Nem jött létre az adásvétel, cserében szerettünk volna megegyezni, de nem sikerült az értékegyeztetés."
2010. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem túlreagálja a dolgokat, de valójában igaza van. Te rúgtad fel a megállapodást, hisz a megegyezés után próbáltál módosítani.
2010. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kitiltás, és ha ő negatívot kap, és nem jogos, tudja töröltetni is. Szóval nem érdemes negatívot sem adnod, adj semlegest és kész, ne izgulj. De én is úgy látom, itt főleg te nem voltál korrekt. A Vaterán többségében nagyon becsületes emberek vannak, mert mindenki utálja az átvágást és ez itt hosszú távon nem is működik.
2010. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat..semlegest fogok adni szerintem...
2010. márc. 8. 16:10
 5/12 A kérdező kommentje:
jó,semlegest adok és azt írom bele:az értékelésem,okos enged szamár szenved alapon lett semleges amúgy negatív lenne,azért nem adok negatívat mert az eladó megfenyegetett hogy kitiltat és hogy jogi következmények lesznek...
2010. márc. 8. 16:14
 6/12 A kérdező kommentje:
adtam egy pozitívat..hagy örüljön..így énis jól érzem magam és legalább így én vagyok az oksoabb..;)
2010. márc. 8. 16:25
 7/12 anonim válasza:
Rettentő okos lettél...:)
2010. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hehe...köszii..:P
2010. márc. 8. 19:37
 9/12 anonim válasza:
nemértem, hogy csinálhatsz ilyet, hogy megkötsz egy üzletet aztámn módosítod, én biztos negatívat adtam volna neked, nem h te annak aki ennek ellenére semlegest adott. nem kell akk vaterán üzletelni, bocs de tényleg igaza volt a másiknak.
2010. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
te voltál a hibás, szóval ne rinyálj. megbeszéltetek egy bizniszt, lezártátok, majd utána akartál módosítani és még nekiállsz följebb?
2010. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!