Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Holnap le kellene vezetnem...

Holnap le kellene vezetnem 1200 km-t, mert megyek dolgozni, de beteg vagyok és nem érzem jól magam hamar elfáradok! Mit csináljak most szerintetek? Lehet le kellene mondanom a munkát?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam,fáj mindenem,rossz a közérzetem.Lelkileg sem vagyok jól.Így ti elmennétek?Amerre megyek,arra már talán hó is van,most mentem egy próba kört,kb 80 km-t,de nagyon elfáradtam.Nem tudom elhinni hogy letudnék vezetni 1200 km-t.Így munkába sem állhatok,mivel vendéglátásba dolgozom,így göthessen elzavarnának az tuti.Mi a franc legyen?
2014. dec. 16. 14:04
1 2
 11/14 anonim válasza:

Óhh, hogy most kezdenél, értem. Csak mert aszt írtad: "vendéglátásban dolgozol"

Hát, most mit lehet kezdeni azzal, ha az ember beteg? Semmit, nem tehet róla. Persze tudom, ezt nem minden munkáltató érti meg. Szerintem hívd fel, hallani fogja a hangodon is, hogy nem kamuzol. Kérj sűrűn elnézést (bár nincs miért), hogy csúszik a kezdésed. Ha emiatt nem alkalmaz, annyit akkor is nyersz vele, hogy de dobod ki az ablakon a benzinköltséget. Meg egyébként, lehettél volna beteg akár 3 hét múlva is. Akkor kirúg? Bízzál benne, hogy normálisan viszonyul hozzád, én felhívnám.

2014. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Attól félek megharagudnának rám,így első körben ki örülne egy beteg kollégának?ez még a jobbik eset,arról nem beszélve,ha így nem engednek beállni dolgozni,akkor hazaküldenének.
2014. dec. 16. 14:39
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha ilyen állapotban vezetnél, kb annyi rizikót hordoznál magaddal mint egy feketéző román kamionos. Elég ha egy pillanatra elbambulsz, és máris az árokból szednek ki a mentők.

Háziorvos, betegszabadság.

2014. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj!Nem éri meg.
2014. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!