Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Holnap le kellene vezetnem...

Holnap le kellene vezetnem 1200 km-t, mert megyek dolgozni, de beteg vagyok és nem érzem jól magam hamar elfáradok! Mit csináljak most szerintetek? Lehet le kellene mondanom a munkát?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam,fáj mindenem,rossz a közérzetem.Lelkileg sem vagyok jól.Így ti elmennétek?Amerre megyek,arra már talán hó is van,most mentem egy próba kört,kb 80 km-t,de nagyon elfáradtam.Nem tudom elhinni hogy letudnék vezetni 1200 km-t.Így munkába sem állhatok,mivel vendéglátásba dolgozom,így göthessen elzavarnának az tuti.Mi a franc legyen?
2014. dec. 16. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarod, hogy azt mondjuk, hogy ne menj?
2014. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem!Azt akarom kérdezni,hogy ti mit tennétek?
2014. dec. 16. 14:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald el göthösen. Lelkileg is sokkal jobban leszel 1200 levezetett km után.
2014. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Telefon? Már ne is haragudj, de gondolom felnőtt ember vagy.

Én mit tennék? Nem tennék ki embereket annak, hogy megfertőzzem őket, plusz rosszul érzem magam, érzem, hogy nem vagyok képes ennyit vezetni sem, nem még dolgozni. Felhívom a munkáltatómat, és megmondom neki.

Szerinted milyen opció jöhet még szóba?

2014. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Így ne menj!Első benyomás létfontosságú,betegen nem tudsz jól teljesíteni és még megfertőzöl valakit.Inkább menj el dokihoz,és telefonálj oda,hogy közbejött valami,nem tudsz most menni dolgozni.Kérj haladékot a kezdésre.
2014. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ma 14:13


Hát nem tudom mi jöhet még szóba.Attól félek,hogy nem fog neki tetszeni hogy beteg vagyok,mivel konyhán kellene dolgoznom és lehet elküldene.Márpedig tuti észre venné,mert tiszta orrhangom van,el van dugulva az orrom és 5 percenként fújom az orrom.Még levezetni csak csak letudnám,bár affelől is vannak kétségeim,ennyi km egyben,még egészségesen is megterhelő.

2014. dec. 16. 14:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Én levezetném, de gondolom közben azért lehet pihenőt tartani. Megpróbálnám összeszedni magam, gyógyszert vennék be, és próbálnék javítani a közérzetemen.
2014. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 14:17


A vezetést még csak csak megoldanám.De ha oda megyek betegen,és elküld a fenébe,akkor kidobtam az ablakon egy halom benzin pénzt.Oda vissza vagy 60 ezer ft.Már pedig megteheti hogy elküld,ezt vendéglátásba itthon is komolyan veszik,hát még nyugaton.Csak az nem veszi észre hogy beteg vagyok aki vak,orr hangom van,nem birom ki hogy 5 percig ne fújnám ki az orrom.Tiszta piros az orrom,köhögök,prüszkölök.Fáj a hátam,minden bajom van.Arról nem beszélve,szerinted mit szólnának az új kollégák,ha egy kis nyavajával indítanék.Egyből mondanák menjen haza a göthes magyar.

2014. dec. 16. 14:25
 9/14 A kérdező kommentje:
A másik problémám az hogy szakács vagyok,és mivel most nem érzem az ízeket hogy fűszerezek be egy levest vagy bármit?
2014. dec. 16. 14:31
 10/14 anonim ***** válasza:

A vezetés másodlagos. Gyógyszerekkel lehet enyhíteni a tüneteket, plusz én úgy vettem észre, hogy amíg vezetek, addig kevésbé érzem a fáradságot, inkább akkor jelentkezik amikor kiszállok a kocsiból.


A munka viszont gáz, nem hiszem, hogy örülnének ha betegen főznél. Plusz megfertőznél másokat is.

2014. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!