Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem undorító...

Szerintetek nem undorító dolog, hogy a Mónikashow szereplőit az álláskeresők közül vadásszák?

Figyelt kérdés
Feladtunk egy munkakereső hirdetést,és már harmadjára keresnek meg a Mónika show-sok,hogy tálaljunk ki a műsorban!Azért raktunk fel hirdetést,hogy munkát keresünk,mert már elvesztettük lassan a reményt is,és végre csörög a telefon,és ők hívnak..aztán megint,és megint csak ők...végül a harmadikat el is küldtük melegebb éghajlatra,mert mi MUNKÁT keresünk,nem akarjuk leégetni magunkat!És nagyon undorítónak találom,hogy ezeket a reményvesztett embereket akarják zaklatni,van ígyis elég bajunk!Azt hisszük minden telefonhívásnál,hogy valami jó munkát ajánlanak,de a mónikásokon kívül még nem hívott senki!!!De ők folytonzaklatnak minket,mondom,már harmadjára!!Fel lehetne lassan jelenteni őket zaklatásért!!Nem undorító?????????
2010. jan. 30. 10:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem is tagadták,kérdeztem honnan tudják ezt a telefonszámot,és mondták,hogy láttuk az álláskeresést!!!Már azt hittem,valami irattologatós munkára hívnak az rtl-től,de sajnos állást azt nem kínált az illető,inkább egy ilyen lehetőséget,hogy az egész világ rajtunk röhögjön!!!Nem süllyedünk le a Mónikashow szintjére,még ha éhenhalunk sem!!!
2010. jan. 30. 18:21
 22/26 anonim ***** válasza:

Engem is hívtak, azt mondták fizetik az útiköltséget+5ezret fejenként, ez kb 4éve volt. Bnőmmel kellett volna összeverekedni 1 pasin:D

Hát nem mentünk:)

2010. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Egyébként 5ezret fizetnek tapsolásért, de napi 10óra kb. Több ismerősöm is volt tapsoló:D

De úgy tudom,h max fél évig lehet vki.

2010. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
ez gusztustalan. sajnálom, hogy ebben a helyzetetekben még ilyenekkel idegesítenek. kívánom, hogy minél előbb találjatok munkát és rendbejöjjön az életetek. a mónikasó meg elmehet a sunyiba.
2010. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

13:04 vok !

Ne kapd fel a vizet mert nem áll jól neked.

1.Normális ember nem megy oda.

2.Normális ember nem néz ilyen műsort.

3.Csak megjegyzem hogyha annyira zavar akkor a telefonodon van egy olyan funkció hogy hívásletiltás.tehát lepattanóra kell rakni őket és ennyi.

2010. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
mellesleg mindegyik másik számon hívott..így elég nehéz meghatározni,hogy munkaügyben keresnek,vagy a mónikások..
2010. jan. 31. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!