Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Havonta 30 000 ft ot elkölteni...

Havonta 30 000 ft ot elkölteni sok?

Figyelt kérdés
ruha, cipő, mikor mi.
2014. nov. 24. 13:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
76%
Sztem sok minden hónapra ezekre ennyit költeni. De ha a szüleidet nem zavarja és adják a pénzt akkor vegyél.
2014. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
76%
Attól függ. Ha a szülők megtehetik hogy ennyit adjanak akkor nem. De ha nehézkesen éltek és csak kiharcolod magadnak vagy épp te keresed meg de a szülőknek id jól jönne plusszba az a pénz akkor költs kevesebbet! :)
2014. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, sok.
2014. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak ruhára, cipőre kicsit sok, de szerintem nem vészes, ha jut rá.
2014. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha te dolgozol meg érte arra költöd amire akarod, de ha a szüleidtől kérsz akkor nagyon gáz és önző dolog.
2014. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
hát ha márkás cuccokat veszel azaz 2-3 cuccot akkor nem sok, persze ha megteheted. de ha olcsóbb, pl kínai, turi, internet...stb hát akkor rengeteg. még ha meg is teheted.
2014. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2014. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden viszonylagos, kinek mi a "sok".


Ismerek olyat, aki egy étteremben egy kajálásra költ el ennyit.

De olyat is, aki ugyanekkora összegből az egész havi kajáját oldja meg.


Ha nem a kenyérre valót kunyerálod el a szüleidtől, vagy diákmunkával keres(t)ed meg a pénzt, akkor nem sok.


Meg ezt is elő lehet adni normálisan, meg hülyén is.

Megveszel egy nadrágot ennyiért, mert tetszik és sokáig szeretnéd használni, majd felveszed és hordod - ez a normális.

Vagy megveszed csak azért, mert menő márkája van, és másnap reggel a suliban fennhangon, az egész osztályod hallatára kezded el ecsetelni, mennyibe került, és hogy milyen jó.

2014. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Attól függ. Én szüleimmel élő egyetemistaként havi 20ból jövök ki. Ez főleg szórakozásra megy el, más költségeim nem nagyon vannak. Bulik, kaja nap közben, meg ami épp kell(ruha, smink, egyéb ilyesmik). De minden hónapban eltapsolni 30at csak ruhákra, az szerintem rémesen sok. Pláne, ha nem te dolgozol meg érte.
2014. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem sok lenne, de van, aki megengedheti magának. Ha van rá pénz, akkor nem látom akadályát, de egyébként szerintem ez havonta sok.
2014. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!