Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány ezer forintot szoktatok...

Hány ezer forintot szoktatok elkölteni gyermeketeknek édességekre finomságokra sütikre havonta?

Figyelt kérdés
1fö=?

2012. márc. 11. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Huhh ezzel a kérdéssel megfogtál!Fogalmam sincs!Mi havonta elmegyünk nagybevásárlásra ott hagyunk 50-60 ezret és abba benne van minden a nassi is!
2012. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát talán egy 500-ast.800 at.az im,erül a ropi,és túrórudiba.mást nem nagyon kap,sütit nem veszünk,cukrot nem kap.jughurt,krémtúró nem annak számít.abból hetente kap 4 vagy 5-öt.1 fiú aki 3 éves.
2012. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Nagybevásárlásnál 3000 Ft, ropi, perec, popcorn, kukó, piskóta tallér, csoki, csokis keksz, túró rudi, tej szelet. Ha boltba megyünk, mindig kap kis ivólét, TicTac, Pez, nyalóka, ő választ valami 100 Ft-os dolgot, ez + havi 1000ft. Tesóm németből szokott hozni egy szatyor édességet 3-4 havonta, gumicukor, csoki, knoppers. Ezek kitartanak míg legközelebb jön:) minden nap átjön hozzán valamelyik barátnőm a gyerekével, lányom már hozza a fiókból a nasit, tálkát, és megkínál mindenkit.
2012. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Pár százat talán,ropi,gumicukor amit kap,csoki örülök,h a karácsonyi,mikulásos dömping kifogyott,meg innét-onnét mindig kap csokikat amiket beosztunk.Még túró rudit amit kap,hetente talán kettőt.Meg a pattogtatott kukoricát szereti,de az nálunk mindig is volt,mi is nagyon szeretjük.Ennyi,sütit sütök néha,boltit nem kap-cukrászdában dolg évekig...Illetve nyáron fagyit kapott.Max 1ezer ft egy hóra,de ez nagyon max volt!!!

Nálatok ez hogyan alakul,hogy felmerült benned a kérdés???

2012. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
a fiam minden nap eszik egy nasit.vagy egy túró rudi,vagy egy tejszelet,vagy egy kismackó.szigorúan egyet.(elég vékony,ezért kap,és ez nem befolyásolja a főétkezéseket,csak evés után nasizhat).ez olyan 3.000 havonta.ezen kívül mostanában megissza a kis két decis szívószálas gyümölcslevet is(eddig egyáltalán nem volt hajlandó vizen kívül mást inni),így az is 1-3 ezer,nem minden nap kér.ezen kívül sütit nem veszünk,én szoktam muffint sütni,azt szereti.néha keksz,kuki,ropi.összesen olyan 5-6 ezer a nasi havonta
2012. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy 1500 per gyerek. De ebben benne van az elég drága Manner babapiskóta, meg az a csomag buláta, kölesgolyó, pár darab kindercsoki. Mást nem nagyon kapnak. Sütit nem boltit veszünk, hanem én sütök.
2012. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Némelyik válaszadó válaszán nagyot nézte,van aki 2-6 ezret költ a gyereknek csokikra..Az nagyon sok!De még a 2-3 ezer is.Én a gyerekeimnek tejszeletet,túró rudit szoktam venni,főleg amikor akciós,meg kukót,vagy pillecukrot,néha kinder tojást veszek és ennyi.Csokit nagyon ritkán vásárolok,szoktak kapni mamától-de nem állandóan,én nem is szeretem,ha csokiznak-,úgyhogy én nem is veszek,sőt most is csomó édesség van a szekrényben,nemrég volt a nagyobbiknak névnapja,kisebbiknek szülinapja,arra kaptak kinder csokit,be szoktam osztani nekik.

Havonta kb. 1-2000 ft max.amit elköltök ilyesmire.Innivalóra annál többet,mert nagyon szeretik az ivóleveket,Olympost szoktam venni nekik általában-amikor akciós akkor bevásárolok belőle.Sütit nem veszek nekik boltban,inkább sütök itthon.

Kedves kérdező,ez 1 jó kérdés volt és kiváncsi lennék,arra a kérdésre,hogy ki mennyit költ gyümölcsre,a gyermekének,arra mik lennének a válaszok!?

2012. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Nálunk a müzliszelet a menő, az nem tudom, hogy édességnek számít-e a te olvasatodban. Szokott még kapni túró rudit, krémtúrót, joghurtot. Süteményt soha nem veszünk, azt mi magunk sütjük, de csak kb. 3-4 alkalommal egy hónapban. Sajnos nincs túl sok időm a munka mellett.
2012. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3. Vagyok gyümölcs 0 Ft :) Nem eszi meg, csak a paprikát nyersen de főtt Ételben minden zöldséget. Répa, brokkoli, karfiol, borsó, zöldbab ...
2012. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nagyon keveset. 1000-1500 Ft-ot havonta 2 gyerekre összesen. Néha egy-egy csoki vagy nyalóka.

Sütit magam sütöm.

2012. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!