Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány ezer forintot szoktatok...

Hány ezer forintot szoktatok elkölteni gyermeketeknek édességekre finomságokra sütikre havonta?

Figyelt kérdés
1fö=?

2012. márc. 11. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4.vok,gyümit többet veszek,szereti az almát,mandarint,banánt,napi szinten eszi,mazsolát is imádja,bár az sorolható az édességhez is..Meg mikor minek van a szezonja,gyümiket szereti szerencsére,zöldséget kevésbé :(.A szőlő a minden,ősszel rengeteget megevett!
2012. márc. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha gyümölcsöt kérdezett volna a kérdező, akkor bajban lennék, mert hirtelen ki sem tudom számolni. Az biztos, hogy pénteken hoztam haza a piacról két kiló almát, másfél kiló banánt, egy kiló mandarint és már egy darab sincs. Két gyerekem van, meg egy pocaklakóm. :-)) Igaz, a gyümölcsöt mi is esszük, de a kölkök is kiveszik a részüket belőle rendesen, hála Istennek. :-))
2012. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2 kislányom van, 6 és 3 évesek. Külön nem számolom, hogy mennyit költünk konkrétan rájuk, de havonta kb. 60-70 ezer Ft megy el kajára, ebbe benne van az ő Rudijuk, joghurtjuk, édességük is. Persze a nagyszülők is szinte minden nap vesznek nekik valami hamit.
2012. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

az 5-6 ezren elképedő válaszolónak üzenném,hogy számoljon utána.napi egy tejszelet az 3 ezer körül van,mert általában 100 ft-ba kerül,az szorozva 30-al az 3 ezer.a kis dobozos sió gyümölcslé 99 ft,az szintén 3 ezer.csokit egyáltalán nem kap,valamit félreolvastál.

de a 3 ezer a kb ár,mert nem minden nap tejszeletet kap,van amikor kismackót vagy rudit.de akkor kiszámolom neked pontosan,kb havi 10 túró rudi,10 kismackó és 10 tejszelet az kb. az 1690 ft.tehát ennyit költök alapból nasira,ehhez jön havi egy csomag ropi,az 400 ft,de ezt beviszem a bölcsibe,nem egyedül eszi meg.

nyalókát,cukrot,csokit nem kap.

néha állatos háztartási kekszet,kukit,bake rolls fokhagymás kenyérchipset kap.tehát csak egy bő becslés volt a 3 ezer.

remélem így a pontosítással nem képedsz el annyira,én napi egy tejszelet árával számoltam,így volt a legegyszerűbb

2012. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Fiam is minden nap eszik valamit, de nem a fő étkezések kárára. hol kukacot, hol tejszeletet, rudit, mindig kap vmit. Én is írhatok olyan 3-4000-t. Attól függ mikor mit kap. Gyümölcsre pedig nem tudnám összeszámolni mennyit költök. Napi fél-1 kg mandarin elfogy (mi is eszünk 1-1 szemet belőle, de a jvát a gyerek), ami még a favorit, az a szőlő, ősszel kg számra ette, most is volt a boltba, kikövetelte, egy fürttel bevágott. Tehát hiába költök ennyit édességre meg van a napi vitamin és főtt kaja bevitel is.
2012. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Havonta kb. 1000 forint, de lehet, hogy sokat mondtam. Nem kap minden nap édességet, egy-egy pudingot, vagy túró rudit kap. A szülők édességellátása sokkal de sokkal több pénzt igényel!:) Bort iszunk, és vizet prédikálunk. Ahogy lefekszik a gyerek, rábukunk a dugicsokikra, sütikre, egyéb finomságokra.
2012. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
:) ezzel mi is igy vagyunk ahogy az utolsó irja! :)
2012. márc. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
4 gyerekünk mellett nagyon sok.Még nem számoltam.
2012. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!