Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mennyi zsebpénzt adnátok...

Ti mennyi zsebpénzt adnátok egy 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 14:30
1 2
 1/13 Borosta2 válasza:
79%
0ft-ot. Az persze más ha szüksége van valamire(de arra tényleg legyen szüksége).
2014. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát igen én sem kaptam akkor, mondjuk nem is nagyon csavarogtam.
2014. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: és akkor mégis hogyan gyűjtsön olyasmire amire mondjuk nincs egyből pénze a szülőnek?

2.: jó de te mennyit adnál?

2014. nov. 6. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretnél neki zsebpénzt adni, akkor jobban járnátok, ha megbeszélnétek, hogy amikor szüksége van valamire, akkor szóljon és adsz rá pénzt.
2014. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát én vagyok akinek kéne :)

de ő csak 2000 Ft-ot adna. ruhát, mozit, ha kéne valami megvenné (itt ne olyan nagy összegekben tessék gondolkodni, mert nem vagyunk gazdagok)

2014. nov. 6. 16:52
 6/13 A kérdező kommentje:
és ez az ads zrá pénzt nem lenne minden esetben jó megoldás, mert ha például nekem kéne egy 50000 FT-os telefon (pl. most, mert a mostani elég rossz (okostelefon, de már hibás és pnot az nem működik rajta jól, a nekem kéne), nem tudják egyből megvenni. sőt ők nem is gyűjtenének rá, tuti elköltenék (nemegyszer fordult már elő) szóval nekem kéne rá gyűjteni +valamennyi Ft-tal még rásegítenek
2014. nov. 6. 16:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesítménytől függ.
2014. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mármint mire gondolsz? iskolai átlag?

az átlagom 4,5 akkor mennyit adnál?

2014. nov. 6. 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez a család anyagi helyzetétől függ. Mi szegények voltunk, sosem kaptam zsebpénzt, ha valamire kellett, vagy nagyon el szerettem volna menni valahová, akkor kértem, aztán vagy futotta rá, vagy nem.


Én, ha aránylag szabadon tudnánk költekezni sem adnék 10.000-nél többet. Annyiból már tud kajálni, moziba menni, tud venni ruhát, kozmetikumot, drágább dologra félre is tud tenni.

2014. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tanulmányi átlag, és otthoni dolgok (házimunka pölö).

Mindenképpen helyeslem, hogy kapj valamennyit, de feltételekhez kötve. Minél hamarabb megtanulod a pénz értékét, annál jobb.

2014. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!