Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy 14 éves fiú vagyok. Mivel...

Balagee12 kérdése:

Egy 14 éves fiú vagyok. Mivel közeledik a karácsony elgondolkoztam mit is vegyek szüleimnek. Hogyan tudnék kis pénzt sporolni? Nem kapok zsebpenzt!

Figyelt kérdés
Nos nem szeretnék tőlük kérni pénzt mert egyébként sem állunk ugy anyagilag meg az ajandekukat ne az ő pénzukből vegyem meg.

2014. okt. 29. 22:07
 1/3 anonim válasza:

Így sajnos nincs túl sok lehetőséged.

Elsősorban próbálj valami személyeset adni, készíteni valamit sajátkezűleg.

Esetleg kérhetsz más rokonoktól, vagy eladhatsz valami kis dolgot, és abból.

De én az elsőt javasolnám, nem számít a pénz, sokkal jobba esne a szüleidnek, ha csinálnál valamit.

2014. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb jössz rá, hogy a karácsony nem a pénzről (kéne, hogy) szól(jon), annál jobb.
2014. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam venni ajándékot.Mindig sajátkezűleg csináltam.Idén úgy gondoltam szeretnék nekik venni valamit de lehet csak az lesz hogy megint készítek.Csak már kifogytam az ötletekből.Nincs valami jó ajándékötletetek amit itthol is meg tudok csinálni?
2014. okt. 30. 07:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!