Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek penzt?

Hogyan keressek penzt?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsi a rossz helyesirasert, telefonrol vagyok.

Szoval. 14 eves lany vagyok es karacsonyra meglepnem egy gyonyoruszep dologgal edesanyukamat, de amit szeretnek neki dupla annyi mint amim van (30.000) szoval nem keves penz kene hozza. Segitseget senki nem ker ingyen sem, diakmunkazni meg nem tudok. Gondoltam arra, hogy oldalakra felteszek par aprosagot ami ugysem kell, de nem vagyok beregisztralva sehova, meg kiskoruval nemhinnem hogy szoba allnanak. Esetleg tud valaki facen egy nagyobb csoportot ahol ilyeneket lehet eladni?(pl. karkotok, konyvek, ruhak stb.) Vagy valami tipp? Zsebpenzt nem szoktam kapni, mert amit mondok ugy megveszi.(nem a legujabb iphone meg ruhakra gondolok csak aprosagokra)



2014. okt. 24. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:
szép dolog bár én még ma is pár ezer forintos ajándékokat veszek és annak is örülnek.. (19f) esetleg valamelyik családtagoddal nem tudod megbeszélni hogy vegyétek együtt és felezzetek?
2014. okt. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Facebookon: Boltkórosok-add el, vedd meg -ez a csoport neve itt rengetegen vannak:)
2014. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!