Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt?

Hogyan keressek pénzt?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és akarok venni egy telefont. szüleim nem vesznek. hamarosan megyek gimnáziumba és elég égő lenne majd h nincs telefonom. :/ én egy lumia 520-at néztem maganak. szval hogyan kereshetnék hamar pénzt? :)

2014. máj. 16. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Martingale-módszer segítségével
2014. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Martignale-módszer egy elméleti kaszinómódszer, a valóságban veszteséges mivel végtelen pénzzel lehetne csak sikeres.


Próbálkozz diákmelóval, érdeklődj diákszövetkezeteknél hogy van-e számodra munkájuk.


Azt mondjuk nem értem miért lenne égő hogy nincs telefonod, max furcsa. Én azt sem tudnám megmondani hogy kinek van egyáltalán telefonja, mivel nem figyelem, sosem téma.


És ha nincs pénzed akkor ne egy ilyen telefont akarj venni. Egy telefonnak max az orosz milliárdosoknál van presztízsértéke, ezért vesznek gyémánttal kivert telefont. Neked egy sima készülék i elég lenne amivel tudsz hívni és sms-ezni, ilyet pár ezer forintért lehet kapni.


Arra nem gondoltál hogy ki fogja fizetni a hívásaidat? Vagy lesz egy telefonod csak nem fogsz rajta beszélni mert szülők nem töltenek rá pénzt neked meg nincs?


Ha nem létszükséglet, akkor nem kell. Ha létszükséglet, vegyél 3-4 ezerért használt hagyományos mobilt.

2014. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha meglenne akkor feltöltőkártyás lenne. azt valahogy tudnám tölteni
2014. máj. 17. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!