Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek, hogyan kaphatnám...

Átvertek, hogyan kaphatnám vissza a pénzem?

Figyelt kérdés
100.000 Ft-ért kaptam egy iPhone 5-öt, ami a vétel estéjén még bekapcsolt, utána viszont kampec. Kicseréltettem az aksit és egyebeket 16.000 Ft-ért, most bekapcsol, de mocsok lassan tölt, nem így kéne. Azóta rákerestem és ez a legalja ember ebből át, átver másokat is. 100.000 Ft nem kis pénz, úgyhogy nagyon dühös vagyok, hogy kaphatnám vissza? Jogi úton gondolom nem nagyon lehetséges...
2014. okt. 17. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha be tudod bizonyítani hogy hibásan jött már, akkor kaphatod vissza. Így mondhatja hogy nálad romlott el. Így semmi esélyed nincs.
2014. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Megtekintett állapotban megvásároltad személyesen". Ráadásul még állítod is, hogy első este jó volt.


Ennyi, ezt sosem vered ki belőle. Legközelebb ha ilyen drága cuccot veszel használtad teszteld le, vagy ha az eladó nem partner benne akkor hajtsd el a fenébe.

2014. okt. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!