Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy fülhallgatót,...

Rendeltem egy fülhallgatót, átvertek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rendeltem a kutyubazar.hu-ról egy fülhallgatót, bár ne tettem volna. Nem volt jó, ezért jeleztem, hogy szeretném visszakapni az árát. Készségesen mondta az eladó, hogy semmi gond küldjem vissza. Feladtam ajánlva, megadtam a számlaszámom, megkapták, de semmi. Azt mondták majd utalják.. Meg van a számla illetve a feladó szelvény, hogy én elpostáztam..
2014. aug. 29. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
64%

"Rendeltem egy fülhallgatót, átvertek, mit tegyek?... Azt mondták majd utalják."


Most mit idegeskedsz? Megmondták, hogy utalják, akkor biztos utalni is fogják. Nyugodjál el, ne sipítozz, van 30 napjuk utalni. Ahelyett, hogy átverést kiáltasz, és rossz hírét kelted egy cégnek valószínűleg alaptalanul, esetleg megkérdezhetted volna őket is, hogy mikor utalnak, nem?!?

2014. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!