Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy 17 évesre srácra rábíznáto...

Macsko kérdése:

Egy 17 évesre srácra rábíznátok a kutyátokat, hogy sétáltassa?

Figyelt kérdés

17 évesen úgy gondoltam, itt az ideje , hogy ne csak a szüleimtől kapjam a pénzt, hanem én is szeretnék valamit tenni érte.Nekem is van kutyám és akárkire én se bíznám rá.

Mivel FO-ban lakom itt szerintem találnék érdeklődőket.



2014. aug. 15. 00:11
 1/3 anonim válasza:
Ez a tulajdonostól és tőled is függ. Van olyan, aki nem bízná soha idegenre a kutyáját (pl én). Ismerősök közül is csak olyanra bíznám, akiről biztosan tudom, hogy megbízható. Vannak olyanok is, akik simán odaadnák neked sétáltatni a kutyát. Szerintem eleinte próbálkozz ismerősöknél és akkor már lesznek referenciáid az idegenek számára és jobban megbíznak benned. Sok sikert!
2014. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem aki kutyát tart abba van annyi, hogy szorítson időt rá hogy megsétáltassa. Ha meg nem, akkor fizetni sem fog érte. Mellesleg 17 évesen már nézelődhetnél komolyabb munkák után. Diákmunka sokkal többet kereshetsz.
2014. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2014. aug. 17. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!