Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha engem becsapnak vagy én...

459-es rab kérdése:

Ha engem becsapnak vagy én becsapok valakit azal hogy egy hirdetőoldalon meghirdetek valamit előreküldik a pénzt és én nem küldök semit milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Ha Csak kisebb öszegrõl lene szó pl 4 5 ezer ft káral lehet vagy érdemes rendõrséghez fordulni? Ha mindked õvel igen milyen és mekora következményei lehetnek? 18 év allat és fölöt/

2014. aug. 1. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

feljelentés, bírósági ügy.


kiskorú vagy akkor a szüleiden hajtják be

2014. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ilyen kis öszegel érdemes?
2014. aug. 1. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdemes. Sok kicsi sokra megy.


Bár azt megtanulhatnák az emberek, hogy előre nem utalunk idegeneknek, akit nem is lehet utolérni sehogy.

2014. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első átvágott ember polgári peres eljárást indít ellened, ugyanis bizonyítéknak a levelezésetek is elég. És nagy valószínűséggel nyerni is fog, mert van bizonyíték és a bankszámla alapján gyerekjáték megtalálni az embert.
2014. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

de a rendőrség az összeg miatt ejnye bejnyével elengedi. a koráról nem is beszélve.


amúgy postai utánvéttel szoktak kereskedni a neten leginkább, így tehát nem sok esélyed, hogy találsz balekot, habár ki tudja...

2014. aug. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fidnyák kormány kisebbségtámogató projektje, törvényhozásai alapján, ha színes vagy, de nem színesfém, akkor 50 000Ft-nyi értéket bárkitől ellophatsz bűntettlenül.

Kérdező, ha fehér vagy, akkor rá***basztál!

2014. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kicsi Joe is így kezdte.

Kicsiben.

Aztán többet akart.

Mondtuk neki, hogy nem kéne.

Baj lesz.

Nem hitt nekünk.

Májusban temettük el.

Már azt, ami megmaradt szegényből.

2014. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Ez melyik filmből van? :) Nagyon ismerős
2014. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"amúgy postai utánvéttel szoktak kereskedni a neten leginkább,"


Hát nem igazán. Ponthogy úgy 95%-ban előreutalás megy, a többi utánvét. Nem szeretik az utánvétet mert ha nem veszik át a csomagot oda a postaköltség+a visszaküldés díja is...

2014. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!