Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek ha szolgáltatást hirdetek úgy hogy nincs vállalkozásom?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam hogy hirdetik magukat páran hogy hajvágást vállalnak vagy valamilyen korrepetálást.
2012. nov. 29. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nincs vállalkozásuk???
2012. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom mert ismerőseim.

Általában akik korrepetálást vállalnak azok nem vállalkozók.

2012. nov. 29. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is vállalok korrepetálást, s közalkalmazottként dolgozok, de van vállalkozásunk is, így tudok számlát adni.
2012. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írják az árat is? mert ha a hajat ingyen vágja akkor azt teheti.


Prostik is hirdetik magukat, illegális az egész, vállalkozásuk sincs, számlát se adnak a dugásról, mégse kapcsolják le őket.

2012. dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja mert minden prosti illegálisan "dolgozik". Ki dobná fel őket? aki szintén prosti és szintén illegálisan?

Az én szakmámban vannak akiknek vállalkozásuk van és ha szemet szúr nekik hogy én feketén dolgozok akkor könnyen elkaphat az apeh?

A munkavégzés helye változó.

2012. dec. 5. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!