Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek így ki fogunk...

Szerintetek így ki fogunk jönni egy albérletben?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal elhatároztuk, hogy ősszel összeköltözünk.

Én 145.000 Ft-ot keresek nettó + 20.000 Ft kajajegy. Ő bónusztól függően kb. 100.000 keres nettó + 10.000 kajajegy 6000 SZÉP kártya. Mivel ő halogatta a költözést én újra elkezdtem vezetni és terveztem, hogy veszek egy autót, de nem vagyok benne biztos, hogy akkor így kijövünk de nekem meg nagyon elegem van abból, hogy nincs kocsink és tömegközlekedünk 25 évesen... Viszont nem akarom elbizonytalanítani a barátomat a költözéssel kapcsolatban. Az albérletek olyan 60.000 Ft + rezsi áron mozognak a környéken, ahova menni szeretnénk.

Komolyan mondom én nem tudom mások hogy oldják meg, pedig szerintem annyira nem is keresünk átlag alatt. Mindketten lépni akarunk a jövőben a melóhelyről, keresünk valami jobban fizetőt, de addig is... ebből kéne kijönni.

Attól félek, nem fog menni.


25 L / 25 F


2014. júl. 22. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

245e + 30e kajajegy és 6e szépkártya.


Ha ebből elmegy 150e a lakásra és a rezsire, még midig ott van 125e/hó tartalékban. Ha ebből nem tudtok kijönni 2en, akkor nem tudtok bánni a pénzetekkel.

2014. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel még Pesten is bőven kijöttök, vidéken meg főleg.
2014. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
mi 170ezrből megvagyunk négyen albérlet, garázs, autó, rezsi és nincs adóságonk nem nélkülözünk, nekünk 40 az albérlet
2014. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is most fogunk összeköltözni a párommal. Ahogy számolgattam átlagban havi 230 ezerből nagyon jól meg tudnánk élni. Mindent írni fogunk és kíváncsi leszek mennyi fog kijönni. Autó nincs. Az albérlet már meg van az 55 ezerbe fog kerülni. Rezsivel együtt 100-ból szerintem ki fog jönni. A kajára szerintem 50 ezer bőven elég, ha odafigyel az ember. Havi átlagba 20 ezer tisztálkodási cuccokra, öltözködésre havi átlag 40 ezer és szórakozásra havi átlag 20 ezer szintén bőven elég. Ha van kocsi akkor az átlagban 20-30 ezer, attól függ mennyit mentek vele. Szerintem kettőtök fizetéséből két ember viszonylag jól meg tud élni. Viszont ha a jövőre is akarsz gondolni (saját lakás, gyerekvállalás, nyugdíjra felrerakás) akkor legalább 100 ezerrel több fizetés kell.
2014. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Komolyan én nem értem, mások hogy csinálják. Van ahol gyerek, két kocsi, stb... és nem tudom, hogy annyival többet keresnének...
2014. aug. 27. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapban írjátok össze mire mennyit költötök, mert ha ebből szűkösen jöttök ki, akkor ott valami nagy gubanc van!
2014. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!