Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Két oldalas önéletrajz?

Két oldalas önéletrajz?

Figyelt kérdés
Ha az önéletrajt átcsúszik 2 oldalra, mert mondjuk szellősen lett megcsinálva az áttekinthetőség miatt, az mekkora baj? a 2. oldal negyedéig ér maximum, a legkevésbé fontos infók vannak ott.
2014. jún. 19. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy önéletrajban csak fontos és felesleges infók vannak.
2014. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vedd kisebbre a sorközt, vagy told picit ki a margókat, vagy valami. :D

Szerintem jobb, ha egy oldalas.

2014. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
felül, alul nagyon ki van már húzva, ha meg kisebb a köz, nagyon tömött lesz. Ezért vettem témakörönként legalább hatosra
2014. jún. 19. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Az önéletrajzba mindig azok a dolgok kerüljenek amelyek az adott munkához a legfontosabbak. Tehát megnézed, mi a megpályázandó állás feltétele, azokat, benne hagyod, és ami nem olyan lényeges az állás szempontjából simán kihagyhatod.

Persze jó, ha van egy alapod, de az ne legyen oldalas és az állás szerint írjad az önéletrajzod.

2014. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy szoktam.tapasztalatban is azt emelem ki, ami az adott álláshoz kell. Alapot szoktam adatbázisba feltenni, amiben mindent leírok, az lett két oldalas
2014. jún. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!