Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha pl. rendelek vallamit...

Wacak17 kérdése:

Ha pl. rendelek vallamit netröl . és az már a postán van de nem tudom kiveni ki fizetni. Olyankor mivan milesz!?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:

"de nem tudom kiveni ki fizetni"


[link]

2014. máj. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, egy ideig (két hétig) ott tartják a postán, és ha senki nem jelentkezik a cuccért, akkor a posta visszaviszi a feladónak. A postát kellene megkérdezned, hogy meddig tartják ott az árut. Ha kell a cucc, akkor fizesd ki, mert a feladó nem lesz elbájolva attól, hogy megrendeled, becsomagolja, feladja, aztán visszakapja a feladott árut, mert a vevő halkan elsunnyogott mellette. Előfordul jobb helyeken is, hogy a vevő per pillanat nem tudja kifizetni az árut, de ha tényleg kell a cucc, akkor beszéld meg a feladóval, hogy pénzproblémád adódott. Meg fogja érteni, mert neki az az érdeke, hogy eladja az árut, tehát inkább várni fog arra, hogy tényleg kifizesd. Ha viszont már nem akarod kifizetni, akkor sunnyogj tovább. :)
2014. máj. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, egy bizonyos idő múlva visszaküldik a feladónak. Az értesítő cetlin rajta van, hogy meddig lehet a postán átvenni.
2014. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!