Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudunk dönteni. Mit...

Nem tudunk dönteni. Mit adnátok elsőáldozásra?

Figyelt kérdés

A párom unokahúgának megyünk az elsőáldozására hamarosan. Étteremben lesz a vacsora utána, nem tudunk dönteni, mit adjunk ajándékba.

Jó lenne ha valami érdekeset, hasznosat tudnánk kitalálni. Kb. 10000-15000 ben gondolkodunk.

Legfennebb marad a pénz...


2014. máj. 12. 17:58
 1/8 anonim válasza:

Hát nem tudom mit szokás, de egy szép ékszer sosem rossz ajándék.

Vagy egy szép ruha, valami értékesebb könyv.

2014. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Az olaszok és a görögök most olcsó pénzért szigeteket kínálnak megvételre. Én erre tippelnék.
2014. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ékszerre én is gondoltam. Mondjuk egy szép fülbevaló? :)
2014. máj. 12. 18:03
 4/8 anonim válasza:
100%
Én egy aranyfülbevalót kaptam elsőáldozásomra apáék testvérétől.Szerintem ez jó ajándék.
2014. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Fülbevaló nagyon jó ötlet, kérdezd meg a szüleitől milyen az ízlése.

Erre az alkalomra már adhattok neki valamilyen ,,felnőttesebb'' fülbevalót, pl. gyémántot vagy aranyt :)


1-es voltam :)

2014. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hát ti ismeritek a kislányt. Szokás ékszert ajándékozni, anno én is mindig azt kaptam, megjegyzem rüheltem mindig is a sárga aranyat, tudta mindenki, de mindig csak olyat kaptam elsőáldozásra,brémálásra is amit utána sosem vettem fel, hiába kértem,hogy ne szórják ki a pénzt.

Ha olvas valamilyen sorozatot megérdeklődném a szülőktől,melyik részek hiányoznak.

Elvihetitek egy megbeszélt időpontban,hogy ő választhassa ki az ékszerrt, könyvet stb.

2014. máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Karkötőt adnék v fülbevalót.
2014. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Anyósom szerint nem jó ötlet az ékszer, mert van már neki elég :(


Ez esetben azt hiszem veszünk egy könyvet és mellé pénzt...


Köszi szépen mindenkinek!

2014. máj. 14. 04:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!