Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és már eldöntöttem, hogy ingatlan közvetítő szeretnék lenni. ehhez kell valami iskola, illetve tanfolyam? vagy ez még ráér mert ezek hamar megvannak?

2014. ápr. 17. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom mi alapján találtad ki, de ha jót akarsz magadnak, gyorsan tegyél le róla. Rosszabbak a porszívóügynöknél is. Majd rájössz (remélem).
2014. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom mi alapján találtad ki, de ha jót akarsz magadnak, gyorsan tegyél le róla. Rosszabbak a porszívóügynöknél is. Majd rájössz (remélem). Általában érettségi elég.
2014. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell se iskola, se tanfolyam, felvenni is bárkit felvesznek.


Ebből kitalálhatod, hogy milyen munka ez...

2014. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem kell se iskola, se tanfolyam, felvenni is bárkit felvesznek. "---ráfaragtál, mivel kell! Bárkit? Csak téged nem!

Viszont kapsz rá haladékot, hogy megszerezzed. Érdemes kitolni a sulit, amíg lehet, így te is jobban rálátsz: Akarod-e csinálni a szakmát vagy nem?


Nézzél kérdező néhány statisztikát eladott házak száma/regisztrált értékesítők száma = végeredmény nagy döbbenet lesz :)

2014. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!