Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kéne tennem? (erotikus munka)

Mit kéne tennem? (erotikus munka)

Figyelt kérdés

Barátommal együtt,élünk,22 éves lány vagyok,volt munka helyem,dolgoztam boltba,de azt ki rabolták,1 hónapja nincs munkám,egyszerűen nem találok,és ha találok is kevés lenne,nagyon rossz helyzetbe vagyunk,már lassan enni nem tudunk,most be hívtak ilyen erotikus masszázs ra.én be vállaltam nincs benne sex. ma voltam már fotózáson,minél hamarabb kel a pénz.azt mondák ebe van pénz.a barátom nem tudja,de mégsem érzem jol magam..

Ti mit csinálnátok a helyembe??://


2013. jan. 21. 22:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én semmi pénzért nem vállalnám el.
2013. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hmm hát igen..:(( énis annyira bizonytalan vagyok..:'((
2013. jan. 21. 22:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen az az erotikus masszázs amiben nincs szex? Ne légy naiv. Nézd meg ezeknek a masszázsoknak a szolgáltatásait, utána mond hogy ez nem szex.
2013. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szopás, f...kiverés nem szex? Amúgy pénz biztos van benne, csak be kell vállalni...
2013. jan. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"A szopás, f...kiverés nem szex?"


Igen ezt be kell vállalnod minimum. Mindenféle igénytelen emberekkel is. Ezt biztos nem modndták el. Viszont a barátodat illene tájékoztatnod erről.

2013. jan. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
modndták= mondták
2013. jan. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha megtudja, nagy valószínűség, hogy elhagy. Ha ez neked megéri...
2013. jan. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy ilyen céghez jelentkeztem egyszer adminisztratív munkára. Az interjún beszélgettünk a tevékenységükről is, lánya válogatja, de legtöbbször vállaltak közösülést is. Tény, hogy erőltetve nem volt, viszont a sima masszázs (ahol csak dörgölőztek), anyagilag nem érte meg nekik.

Minimum az orális szex vagy a rendes.


Fővárosi munkáról van szó?

2013. jan. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a pasid mit szól hozzá? anyukád? a barátaid?

lehet ezt szépíteni, de ha elvállalod, egy utolsó értéktelen k*rva leszel :-(

ne kifogásokat keress, hanem a megoldást!

2013. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most nem az erkölcseidet próbálom védeni, azt mondom jobb szexmunát végezni mint hajléktalannak lenni.


Az mondjuk tudnod kell, hogy egy ilyen munkakör életed végéig elkísér. Minden elkövetkező munkahelyen (ami nem szexhez kapcsolódik) tartanod kell attól, hogy kitudódik. Ha válásod, gyerekelhelyezési pered lesz majd egyszer, akkor is ütőkártya a pasid kezében.


A barátod előtt viszont ne titkolózzál. Akármilyen meló is, összeszedhetsz fertőzéseket, amiknek ha szereted nem teszed ki.

Ő mit dolgozik? Mennyit keres vele?

2013. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!