Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha papír...

Ti mit tennétek ha papír nélkül adtatok volna kölcsön kollégátoknak és nem adná meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adtam kölcsön egy kollégának aki félig haver is 60ezer forintot de nem akarja vissza adni. Most kaptunk jutalmat, így most tuti van pénze, de még most is halogatja. Mit tennétek?

Eddig egyszer adtam másnak kölcsön a munkahelyem, de ő korrektül az ígért időre megadta pedig az több pénz volt.

A mostani srác pedig már 5x tolta el a megadási dátumot.


2014. ápr. 4. 16:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért simán kirúghatnak téged, ha cégen belül feszültséget keltesz e-mailben... Akkor már inkább szóban terjeszd.
2014. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Közben kiderült, hogy a srác már a fél cégnek tartozik, ezért rossz ha nem tud az ember minden folyosói pletykáról...(nem járok dohányzóba)

Sőt aki bennfentesebb annak a cég a srác fekete fizujából vonja is havonta és adják vissza. Akkor lehet én is kérni fogom ezt.

2014. ápr. 8. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!