Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha papír...

Ti mit tennétek ha papír nélkül adtatok volna kölcsön kollégátoknak és nem adná meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adtam kölcsön egy kollégának aki félig haver is 60ezer forintot de nem akarja vissza adni. Most kaptunk jutalmat, így most tuti van pénze, de még most is halogatja. Mit tennétek?

Eddig egyszer adtam másnak kölcsön a munkahelyem, de ő korrektül az ígért időre megadta pedig az több pénz volt.

A mostani srác pedig már 5x tolta el a megadási dátumot.


2014. ápr. 4. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szólj pár nagyobb darab barátodnak és nyomatékosítsátok hogy adja meg. Nem kell megütni, elég ha ráijesztetek. Az ilyen nem haver.
2014. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megadod, vagy megverlek!
2014. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
verném a fejem a falba, és legközelebb több eszem lenne.
2014. ápr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A főnökeit ne vonjam be?
2014. ápr. 4. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A főnökeit a ti magánügyetek legkevésbé sem fogja érdekelni...
2014. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

"félig haver" és adsz neki papír nélkül 60 ezret? Még egy barátnak se ad az ember papír nélkül..


Tanulópénz.

2014. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ember, pénzt adni bárkinek is kölcsön??? Hol élsz te, befőttes üvegben?


Ahogy felénk mondják: nincs haragosod? Adj kölcsön! Lesz... :)

2014. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A főnökei mégis mit tudnak tenni? Semmi közük hozzá, ez a ti ügyetek. Nem fogják levonni a béréből, még csak egy ejnye-bejnyét se kap, mert nem munkával kapcsolatos a dolog.

Bizonyítékod meg mi van??? Ha nincs papír, nincs tartozás.


Hogy mit tennék? Lehülyézném magam, hogy papír nélkül adtam kölcsön. Ráadásul ha jól értem, nem először tetted, csak mázlid volt, hogy a másik rendesen fizetett. Sajnos tanulópénz, vedd úgy, hogy egy drága leckét kaptál.

2014. ápr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki ezt a 100 000 éves trükköt benyeli, az megérdemli...

Találó jelző rád a BALEK!

2014. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A másik a közvetlen főnököm volt és nála írattam papírt, de ő meg is adta időben és neki többet adtam.

Azt találtam ki, hogy írok egy köremailt a cégben, legalább szégyenbélyeg lesz rajta.(több mint 100-an vagyunk)

2014. ápr. 7. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!