Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Etoroval kapcsolatos kérdések?

Etoroval kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Szeretnék az Etoro-ba befektetni...

Olyanok véleménye érdekelne akik foglalkoznak az Etoroval.

200$ kezdeném.Kíváncsi vagyok az tapasztalatokra ,és én kizárólag másolni szeretnék majd.

Tényleg megéri-e?

Igaz-e ha beindul az eleje meg lesz a tőke onnantól pénzes zsák leszel-e?



2014. ápr. 3. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen. Milliók várnak rád, komám!
2014. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értesz hozzá!!!

Így NEM leszel "pénzeszsák"...


Szerintem max 16 éves pisis lehetsz...

2014. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megérheti, ha jó embereket másolsz, okosan csinálod, nem te vagy a világ legszerencsétlenebb embere, stb.


Bár nem értem, mi ez a pénzes zsák dolog, még a kulcsszavak között is megadtad, hogy pénz meg zsák... Szerinted az eToro = 1 zsák pénz, vagy mi van? Légy óvatos, ez egy kockázatos dolog!

2014. jún. 1. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Etoro-ban én is benne vagyok. A vonzereje az, hogy lehet más tradereket másolni, vagyis "nem kell csinálnod semmit", és ha kifogsz pár jó tradert, akkor gyűlik a pénzed.


Ez az elmélet. A valóságban van pár bökkenő.


Egyrészt a copy rendszere nem tökéletes. Akikkel én beszéltem komolyabb traderek, azok sokat panaszkodnak. Az Etoro azt mondja, ha állítják a traderek az SL-t, vagy pénzt vizetnek be/ki, akkor változik a copy-zó allokációja és egyes esetekben a tradernél nyereséges ügylet nálad veszteségesbe fordulhat (főleg az ún. channell tradingnél van ez), de jópáran azt mondják, hogy az Etoro is ügyeskedik ezzel és ez csak duma.


Van már egy Truetoro nevű oldal, amely az Etoro visszaéléseit, károsultjait gyűjti.


Jelen állás szerint (2014.07.04.) éppen tegnap volt egy DDOS támadás az Etoro ellen (legalább is ők ezt mondták), éppen azon a napon, amikor nagyon fontos pénzügyi adatok jöttek ki. Nem volt elérhető az oldal hosszú órákig. Kérdés tényleg az volt-e, vagy ezzel próbáltak mega várhatóó árfolyammozgásokkal keresni (vagyis kiüttetni jó pár SL-t)


Ami megfontolandó még, hogy az Etoro-n van kényszerített SL, s ha azt a pozit kiüti, repül a zsé, amit rátettél.


Ezen kívül van OW díj (Over Weekend fee), vagyis fizetni kell, ha egy pozit nyitva hagysz a másik hétre. Nem rég vezették be az ehhez hasonló napi díjakat is, külföldi ismerőseim szerint is azért, hogy ezzel egyre tovább húzzák,mert a problémák miatt soka trader lelépett a rendszerből.


Hát most dióhéjben ennyit. Én még játszadozom rajta, de szerintem vannak jobb lehetőségek az Etoronál.

2014. júl. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!