Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkával kapcsolatos...

Diákmunkával kapcsolatos kérdések! T'dnátok segíteni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nyáron szeretnék dolgozni.Érdemes diákszövetkezet segítségét kérnem, vagy próbálkozzak egyedül?

A "kilincselés" pontosan mit jelent,hogyan kell csinálni?

És apróbb munkákra van esélyem (pl.kutyasétáltatás,takarítás,stb..), vagy mostanában nem bíznak ilyeneket idgenekere?

És lehetek "bébiszitter",ha nincsen tesóm, se fiatalabb rokonom, vagy így esélyem sincs?

Minden választ köszönök előre is.


2011. ápr. 29. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik a dolog hogy hol laksz. Ha ipari városban ott diákszövetkezet gyári munka néz ki a "lehető legjobbnak", vidéken mezőgazdasági munkák vannak. Pesten bármi összejöhet még a diákszövetkezetek sem húznak le annyira. Vendéglátós környéken van értelme diákszövetkezeten kívül próbálkozni első körbe konyhai kisegítésre van a legnagyobb esélyed.

Nézegess hirdetéseket, informálódj és ha van rá mód szülők kapcsolatait vedd igénybe.


Ilyenekre hogy kutyasétáltatás meg bébiszitterkedés szerintem nincs igény Magyarországon, a (diák)meló ennél sokkal nagyobb szívás. Azért sok sikert remélem valamit tudtam segíteni.

2011. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!