Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 100 m3-rel többet diktáltam...

100 m3-rel többet diktáltam be a Dégáznál. Megbüntetnek érte?

Figyelt kérdés
Folyamatosan többet diktáltam be, hogy télen ne 20 ezer forintot kelljen fizetnem, hanem kicsit kevesebbet. Viszont a február helyett, október 24- november elejéig olvassák le az órákat. Nem tudom, hogy túl lehet-e lépni, főleg ennyivel.
2009. okt. 22. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hisem hogy lesz ebből gond. Ha belegondolsz ez nekik csak jó, mert hamarabb kifizetsz olyan fogyasztást amit még el sem használtál. Előre fizetsz nekik. Ezt sokan csinálják így szerintem.
2009. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig többet diktáltam, majd kijött a papir hogy gázora csere kell ( mert ugye x évenként cserélik ) meg voltam ijedve hogy ugye én bediktáltam ora kevesebbet mutatott (nálunk kb 130 ezerrel fizettem tul akkor ) visszakaptam a pénzt, vagyis addig nem kellett fizetnem mig az 130 ezer ( az uj oránál ) le nem pörgött, Ez 1 éve volt TIGÁZ ( Debrecen )
2009. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egy szoval nem szoltak semmit, hogy miért fizettem elöre, az lenne a baj szerintem ha sokkal kevesebbet diktálnál, na akkor biztos szolnának. Elözö voltam.
2009. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem diktálsz be semmit (véletlenül), akkor úgyis "hozzákalkuláltak" volna legalább ennyit!
2009. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! Megnyugodtam! :)
2009. okt. 22. 20:18
 6/15 anonim válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, szintén a TIGÁZ-nál, bár nem ennyivel többet diktáltam. Ha akadékoskodnának, amit nem hiszek, akkor mondhatod, hogy elnézted, vagy másra kened, hogy elnézte. A kevesebb mennyiséggel inkább baj lehetne, de akkor is elintéznék egy pótszámlával.
2009. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! Én is arra gondoltam,hogyha akadékoskodnának, azt mondom, hogy elnéztük!
2009. okt. 22. 20:21
 8/15 anonim ***** válasza:
De ez akkora hülyeség. Hát nyáron amennyivel kevesebbet fizetnétek azt el lehetne tenni és majd a télen beleadni. Addigis ha valamire sürgősen kellene a pénz kéznél lenne.
2009. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak akadékoskodni, mi is jártunk már így, nem történt semmi. Van erről egy jó sztorim. Egy baráti házaspár élete első önálló lakása, balfék férj, aki sosem intézett semmit, bediktálta a villanyóra állását. Megkapták a többszázezer forintos csekket, amikor magukhoz tértek, rájöttek, hogy a műszaki analfabéta a gyári számot diktálta be..telefon, ügyintézés, kimentek hozzájuk rápillantottak az órára, (röhögtek egyet rajta) és kaptak új csekket.
2009. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó jo !! :D
2009. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!