Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A gázórámat hibásan diktáltam...

A gázórámat hibásan diktáltam be ami most derült ki a leolvasásnál jóval többet diktáltam és fizettem ki mint a valóság, ez esetben a túlszámlázást is visszatérítik? Alig látó vagyok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

felhívod őket és kérsz a valós óraállással egy számlakorrekciót

ezt a számlát kidobhatod, ha ezt megtetted már, ők pedig küldeni fogják a helyesbítésre a számlát, azt kell majd befizetned

2011. márc. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most ki olvasta le, a szolgáltató?
2011. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen most az új szolgáltató lefényképezte az óra állása 884 volt viszont én elnézés miatt a gázóra állását interneten 1005 diktáltam be amit le is fogtak a számlaszámomon. azt szeretnem tudni hogy a többlet számlázást a szolgáltató visszafizeti e részemre?
2011. márc. 2. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

azért mondtam, hogy korrigáltasd mielőbb, mert nem fizeti vissza, csak "lelakhatod"

Főgáznál dolgoztam néhány évig, ez a gyakorlat

2011. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem én csak a volt szolgáltatóm az EMFESZnek bediktáltam az óra állását 2011. janúár 03. 1005 gázóra állást amit beis fizettem viszont 2011. január25. az újj szolgáltató az E-ON le is fényképezte az órát amin 884 állás volt , azért kérdeztem hogy a túlszámlázást hogyan fogják rendezni és melyik szolgáltató?
2011. márc. 2. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor viszont változatlan óraállás lesz addig, amíg a már leszámlázott feletti óraállást nem diktálsz, nullás számlákat fogsz kapni

akkor eddig valószínűleg én nem értettem vagy a történet nem volt teljes

2011. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tehát 1008 m3 felett kell diktálnod a következő számlához, mert 3 m3 alatt nem éri meg nekik számlát küldeni, tehát akkor is változatlan óraállást rögzítenek, ha Te 1006-ot diktálsz
2011. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy visszatéritik-e, de ha más nem lesz, egy ideig nem kell gázt fizetned, ha már befizetted.
2011. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!