Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a logika abban, hogy a...

Mi a logika abban, hogy a mobilszolgáltatók drágábban adják a mobiltelefonjukat, mint ha netről rendelem meg 2 év garanciával Kártya függetlenül?

Figyelt kérdés
30000 Forintot spóroltam így a legutóbbi okostelefon vásárlásnál. Elcseszett egy üzletpolitika szerintem. Ki fog náluk telefont vásárolni, ha 2 napon ingyen házhoz szállítja egy kisebb cég kártyafüggetlenül? Egyszerűen nem értem.

2013. máj. 17. 06:30
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Látom nem azért akadnak fogalmazási problémáid a magyar nyelvben de azért osztod az igét. Utoljára írom le!

Nem egyértelműen én gondolom így hogy csak a nagy szolgáltatoknál érdemes telefont venni ha vennéd a fáradságot és vissza olvasnál...

A másik dolog, tudod a normális, felnőtt ember nem azért vesz meg egy telefont, hogy villoghasson vele amíg új a haverok előtt hanem, hogy használja. Nah már most ha pedig valamit használatra vesz meg az ember akkor addig használja amíg céljait kielégíti az eszköz! Ebből is látszik melyik korosztályt képviseled mert a telefon számodra státusz szimbólum aztán ha meguntad eladod a haverodnak. Értelmes embereknek legalább 2-3 évig meg van a telefonja de többnyire akkor cserelék mikor lejár a két év mivel akkor úgy is van kedvezmény bár ezt megint csak embere válogatja. Nah most már ha szerződése van akkor miért venne (100ezer forintos telefonnál)30-40ezerrel drágábban csak azért mert független????! Ez csak azok lényeg aki mutogatni akarja majd idővel eladni...

Azt pedig légy oly kedves, hogy engedd meg nekem, hogy azt a pénzt amit adományozásra fordítok megengeded nekem kinek vagy minek adjam! Olyan szervezeteknek kizárt, hogy 1Ft-os adjak ahol jobbak a bérezések mint bárhol máshol vagy éppenséggel a kurátor vagy az elnök bmw, audival meg nyaralója van meg egyebek! Hát az én pénzemen ö ne érezze jól magát!! Aztán elkezdhetsz pattogni de ha kicsit is körbe nézel ebben az országban ez van!!

Ha ezt sem tudod elfogadni csak sajnálni tudlak!

2013. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
Ez mind szép és jó! Viszont azóta sem indokoltad meg, hogy miért szereted x terméket drágábban megvásárolni, azaz nem ésszerűen vásárolni. A Vodafone s társai pedig örülhetnek, hogy ennyi buta ember eltartja őket. A helyesírási hibákat az idegesség miatt vétettem.
2013. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Roppantul sajnállak, hogy nem érted... Elmondtam már de teszek még egy utolsó próbát hátha megérted!

Tudatos gondolkodású ember nem azért vesz telefont, hogy mutogassa hanem, hogy használja! Nah már most az emberek túlnyomó többsége 2esetben vesz új telefont. Az egyik eset amikor az előző elromlik vagy lejár a 2éves hűségidő. Nyilván számot sem és fog változtatni és 2évig megfelel neki a választott számlacsomag. Vagyis ezáltal fél vagy harmadáron megkapja a kívánt telefont és nem fogja érdekelni, hogy nem független mert az olyan dolog amit nem fogja tudni kihasználni és csak kidobott pénz! Tehát mi értelme van akkor venni egy független telefont ha úgyis addig lesz nálam míg be nem döglik vagy nem veszek egy újat kedvezményesen??!

Amúgy nem a helyesírási hibákkal volt a probléma hanem az unintelligens megnyilvánulással ami a szabályzatban benne van. Engem egyiksem zavar de majd ha céltudatosan élsz megérted.

2013. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:

Gondoltam, hogy még a kérdést se fogod tudni felfogni. Hajtod a hülyeséget már megint. A kérdés úgy szólt: áhh, hagyjuk! Lefordítom a szintedre. Marika néni s Erzsi néni ugyanarról a fáról piros almát árul. Ugyanolyan szép, kerek, piros s édes. Marika néni 100 Ftot, Erzsi néni 200 Forintot kér egy darab almáért. Te mégis Erzsi nénijépt fogod megvenni, holott nem is ismerősöd. Miért?


Az a 2 link már ne is zavarjon, amit nem rég linkeltem be, miszerint sokkal olcsóbb a minőségi telefon. Pechedre épp most voltam telefont nézni a *-mobileban. Ahol kedvezményesen vásárolhatok valóban miután lejár a 2 év hűségidő. Ezt az úgynevezett kedvezményes árat kinevettem, s megvettem álmaim mobilját. Miért cseréltem le a régit? Mert meguntam, hogy 2 percig tölt be az egy magos processzorával s mert 1,5 év alatt annyit fejlődött a technika, hogy megkívántam az újjat. Biztos nem esett le! Okostelefonról beszélünk! A normális emberek vásárlási szokásairól pedig itt olvashatsz, ugyanis rengeteg embernek "butamobilja" van.

[link]


Egyúttal megragadom az alkalmat, hogy gratuláljak az új teljesítményedhez. Ezzel a válasszal jobban égtél, mint a Reichstag! Esküszöm jó leszek hozzád s beajánlak a *-Mobilhoz élmunkásnak. Úgy véded őket, mint az anyádat.

2013. máj. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Megvettem, azaz netről megrendeltem. Mielőtt belekötnél.
2013. máj. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Most csöppentem ebbe a témába de hihetetlen, hogy ilyen Guppi félék... ennyire nem tudnak értelmezni dolgokat! Kis barátom fölösleges neked okos telefon mert ettől nem leszel okosabb maradsz ugyan az csökkent...
2013. máj. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Téged meg ki kérdezett? Gondoltam, hogy nem kapok választ. Az emberi hülyeség határtalan. Te nagyon hülye! Ne csak mondd, hanem írd le, miért vagyok csökkent?
2013. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Nah, mi van? Nincs mit mondani? Beláttátátok végre, hogy idióták vagytok. Halleluja! Megérte küzdeni. Most pe4dig megadom a kegyelemdöfést!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..


CSŐ!

2013. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!