Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a logika abban, hogy a...

Mi a logika abban, hogy a mobilszolgáltatók drágábban adják a mobiltelefonjukat, mint ha netről rendelem meg 2 év garanciával Kártya függetlenül?

Figyelt kérdés
30000 Forintot spóroltam így a legutóbbi okostelefon vásárlásnál. Elcseszett egy üzletpolitika szerintem. Ki fog náluk telefont vásárolni, ha 2 napon ingyen házhoz szállítja egy kisebb cég kártyafüggetlenül? Egyszerűen nem értem.

2013. máj. 17. 06:30
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
30000 Forintos különbség volt az új telefonom között a két boltnál. Nem is értem, hogy milyen bizalomról beszélsz. Rendelsz. Holnap megkapod. Kibontod s használod az eredeti gyári telefont 2 év garanciával. Te meg azokban bízol inkább, akik fényes nappal átb@sznak a helyenként 20000 Forinttal drágább telefonnal, ami még nem is Kártyafüggetlen! Ennyire tele van a magyar? Orbánnak s Gyurcsánynak igaza van. Teljesen logikátlan az amit mondasz. Mosógépet sem a vizműtől veszel, mert ott van a bizalom. Az eszem megáll. :)
2013. máj. 19. 08:13
 22/38 anonim ***** válasza:
Mint már mondtam, mosógépet sem a netröl fogok venni mert ott olcsóbb.... Vannak dolgok amiben nem érdekel, hogyha drágább. Sajnálom, hogy ezt mások nem tudják megérteni... De szerintem Te is csak reklámozni akarod a netes kereskedelmet és ennyi!!
2013. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Egy frászt! Csak ésszerűen vásárolok. Ennyi!
2013. máj. 19. 12:55
 24/38 anonim ***** válasza:
Gondolod Te!!! Csak tudnám miért kérdezel olyat, amire ha többen is válaszolnak nem elfogadod hanem elkezded a saját állításodat erőltetni, hogy az miért jó, hol ott senki nem kérdezte a véleményedet hanem TE kérdezted másokét!!! De ha az volt a célod, hogy csak kioktathass másokat akkor gratulálni tudok csak... De lelked rajta engem hidegen hagy és nem győztél meg hogy noname helyekről meg netröl vásároljak! Van miből vásárolni a boltban :))
2013. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:

Eszed, mint az 5 évesnek.

1. Tanulj meg olvasni: a 2. válaszadó válasza:

"

A magyar szolgáltatók mesteségesen drágák. Még a Media Marktban is olcsóbban lehet kártyafüggetlen telefont venni, mint a T-nél hűségidővel meg előfizetéssel.


Az oka rettentő egyszerű:

Mert a tudatlan nép meg se nézi, hogy máshol mennyibe kerül a telefon. Besétál oda, ahova a telefonszámlát fizeti és vesz egy új telefont. Nem kérdez, nem gondolkodik.


Ezt tudják a mobilszolgáltatóknál is és röhögnek a markukba, hogy megint eladtak egy 30e forintos telefont 60e-ért 2 év hűséggel."


Ráadásul te vagy olyan maradi idióta, hogy a boltban fényes nappal engeded magad meglopni. 20000 Forintot kifizetsz a semmire plusszban! Ez hol ésszerŰ! Magyarázd el nekem!

Ha megnézed ezt a honlapot, láthatod, hogy nem noname cégek árulnak:

[link]


Viszont, ha ennyire tele vagy, utalj nekem egy kis pénzt vagy egy alapitványnak!


Valahol olvastam, hogy a magyarok a legelmaradibbak racionális pénzügyi gondolkodásban. Te vagy rá a bizonyíték! :)

2013. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Hát persze én vagyok a gyökér mert megengedhetem magamnak ugye??? Semmi baj gondolj amit akarsz nem én rágódok a forintokon és majd ha tudsz normálisan beszélni talán kapsz valamit! Alapítványok míg kapják az állami támogatásokat és közben élnek mint marci hevesen addig tőlem egy fillért se fognak kapni az biztos! Amúgy meg szoktam segíteni rászoruló iskolás családoknak iskolaszer csomagban vagy hasonló módon úgyhogy előbb kérdezz aztán oszd az észt!

Az egészben a legjobb dolog, hogy amit küldtél linket megnéztem az árakat a legolcsóbb helyen is 173980Ft, míg mondjuk T-mobilnál mivel jómagam is az vagyok az érdekel ott pedig csomagtól függetlenül 2éves hűségidővel 170514Ft vagy 1éves hűségidővel 171891Ft. Szóval agyba főbe nyomjátok a baromságaitokat miközben utána se néztek mit küldtök el. Ami nekem megfelelő csomag lenne az meg 155304Ft tehát ha vállalom a hűségidőt amit így is úgy is ott töltenék és maradok az általatok szitkozott T-mobilnál poton 20.000Ftal kerülne kevesebbe a telo mintha megrendelném egy online boltba aztán ha valami bajom van vele akkor meg küldözgethetem össze vissza... Ez tényleg hatalmas busines!! Gratulálok hozzá!!!!

2013. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Te agyas. Nem azzal van a gond, hogy megengedheted magadnak! Hanem nem ésszerű a vásárlási szokásod. Tényleg tanulj meg olvasni! Írtam: hogy egy telefont nem 10 évre veszel. Na már most a hűségidő lejárta után vegyél ott olcsóbban telefont. Nem tudom mi a foglalkozásod, dehogy a marketinghez hülye vagy, az biztos! Mivel fogja meg mégis az első előfizetőt a cég? Az olcsó telefonáraikkal, ami csak elején érvényesek. Elrugaszkodtunk a kérdéstől. Itt már az a téma, hogy miért nem vásárol a magyar olcsóbban a fotelben ülve, amikor szegénység van.
2013. máj. 19. 16:56
 28/38 anonim ***** válasza:
Lehet nem 10évre veszek telefont hanem mondjuk 4-5évre mert ha működik és megfelel a tudása akkor miért vegyek ujjat??? Ez csak hülyegyerekek meg a tizenévesek menömanosága de értelmes ember nem cserélgeti agyba főbe a telefonját!!! Amúgy meg megbukott az elméletetek mert amit belinkeltél telot az is olcsóbb szóval baromság az egész amiről pofáztok!!! Javíts ki ha az ember hetente váltogatja a szolgáltatót csak mert kártya független a teloja mert ez így baromság!! Ez a bejegyzésnek semmi értelme csak a fikázás az meg az TI értelmi szintetekhez való!!!!
2013. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:

Nem unod még?


Samsung S3


[link]


VS


[link]


Samsung Note 2


[link]


Legalább alaposan nézzél körül, s ne járasd le Magad! Idióta!

2013. máj. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Mert találtál olyat ami drágább??! Hurrá :))) Én meg olyat ami olcsóbb tehát nem igaz, hogy miden telefon drágább ahogy állítod! Egyébként is minek olyan plussz (kártyafüggetlen) amit nem használ ki az ember??! Segítek verheted magadat a haverjaidnál, hogy mekkora király vagy, hogy független a telefonod hurrá! Menj aztán inkább beszélgess anyukáddal! Amúgy gondolom ha telefont veszel van kártyád is hozzá ergo valahol ügyfél vagy szóval úgy jobban megéri....
2013. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!