Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen esélyeim vannak arra...

Szasa18 kérdése:

Milyen esélyeim vannak arra hogy fel vegyen a Francia idegen légióba?

Figyelt kérdés

Végig olvastam mindent amit csak lehet tudni a légióról, de jó lenne ha valaki aki megjárta már, elmondaná a véleményét.

18 éves vagyok, már régóta erre az útra készülök.

Az erőlétemmel semmi gond, jó erőben vagyok mivel már 3 éve csak természetes módon edzem, súlyokat sem használok nem hogy porokat vagy akármi mást.

olyan 80-85kg vagyok ez az állandó test súlyom, 80kg alá nem szokott esni, a látásommal van egy kis gond, van egy nagyon gyenge szemüvegem amivel valamivel élesebben látok! van egyetlen tömött fogam, az is csak azért mert egyszer le vertek belőle egy darabot, amúgy egészségesek a fogaim.



2013. máj. 4. 00:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkim meghalt. Egyedül vagyok az Aston Martinommal, meg a négy diplomámmal. .... najól van Ferike, ne filmezzél máskor olyan sokáig.
2013. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ennyi paraszt,pesszimista, irigy embert egy helyen meg nem lattam! Kivancsi lennek kozuletek ki volt a legioba?Senki?:) Akkor? Mi ez a sok fos? Figyelj picinyem!Ha a legioba szeretnel menni, gondold at mindazt hogy mit miert teszel...az eletedrol lehet szo! Nagy eselyekkel indulsz, ha mentalisan es fizikalisan egeszseges vagy.Ha az orvosi vizsgan megbuktal, A revoir:)Eloszor is kell egy terv! A terv elso resze hogy legyen korulbelul 400eurod! Ha megvan, kijelolod az utvonalat! En nice-t valasztanam, mert a repter es a kozpont kozott alig 8,4 kilometer van, ami busszal 6euro!De akar gyalogolhatod is:) 2ora alatt megvan:P De mivel a repulo este8ra er be valoszinu mar faradt leszel!Bemessz a kozpontba,nem kell tudj semmilyen nyelvet!Ok tudjak miert vagy ott, de azert nem art megtanulnod azt Franciaul: hogy a neved XY. Xeves vagyok!X orszagbol,es jelentkezni szeretnel!tovabbra kapsz eligazitast!Kaja szallasod megvan, ha gondot okoz hogy hegyen hatan kell legy idegenekkel, de is menj ki!3 het utan megmondjak h felvettek vagy sem! ha igen kikepzesen kell reszt vegyel, Ami nehez de kibirhato:)A kikepzes negy honapos, ahol van gyalogolas, hegymaszas, fegyverhordozas, es a sofor konyvet is megszerezheted egy-het het alatt...Ez mar franciaul zajlik, ugyhogy azido alatt megkell hogy tanulnod a francia nyelvet, ami nem lesz nehez, mert folyamatosan ezt hallod!4honap sikeres kikepzes utan, elhelyeznek! sok mindentol fugg hogy hova:) pl ha tudsz fozni szakacs is lehetsz:)) Szoval hajra!
2013. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja es ha erdelybol vagy, tarsad is lesz akivel mehetsz!:)
2013. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!