Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen esélyeim vannak arra...

Szasa18 kérdése:

Milyen esélyeim vannak arra hogy fel vegyen a Francia idegen légióba?

Figyelt kérdés

Végig olvastam mindent amit csak lehet tudni a légióról, de jó lenne ha valaki aki megjárta már, elmondaná a véleményét.

18 éves vagyok, már régóta erre az útra készülök.

Az erőlétemmel semmi gond, jó erőben vagyok mivel már 3 éve csak természetes módon edzem, súlyokat sem használok nem hogy porokat vagy akármi mást.

olyan 80-85kg vagyok ez az állandó test súlyom, 80kg alá nem szokott esni, a látásommal van egy kis gond, van egy nagyon gyenge szemüvegem amivel valamivel élesebben látok! van egyetlen tömött fogam, az is csak azért mert egyszer le vertek belőle egy darabot, amúgy egészségesek a fogaim.



2013. máj. 4. 00:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ja és 180cm vagyok!
2013. máj. 4. 00:45
 2/13 anonim válasza:
31%
Golyó fogónak talán jó leszel...
2013. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az Index fórumán van egy idegenlégió topic, ott olvass vissza. 4-5 évvel ezelőtt unalomból beleástam magam a témába, akkor jópár posztoló volt, akik szolgáltak. Persze azóta lehet kikoptak a fórumból, de visszaolvasni vissza tudsz.
2013. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Valaki tényleg ennyire hülye önszántából?


Inkább rendezd az életed minél előbb, a menekülés nem megoldás. Fejezd be a sulit, hallgass a szüleidre, minthogy nevenincs hatalmak homályos céljaiért robotolsz a sivatagban, mint egy biorobot.

2013. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

"Fejezd be a sulit, hallgass a szüleidre"


Hol írta, hogy még nem fejezte be, vagy hogy egyátalán a szülei elleneznék a dolgot? Honnan tudod egyáltalán, hogy vannak szülei? Ja, nem olvastál és gondolkoztál, csak toltad a buta közhelyeket, mert arra van eszed. Mert Magyarországon egy nevenincs alföldi lukban vagy városi sikátorban jobb biorobotnak lenni. Ha nincs szakmai végzettsége, akkor lehetne mosogató, takarító, közmunkás. Legalább világot lát - és nem mellesleg ott is kitanul egyet s mást, a fizetésről már nem is beszélve, pláne ha esetleg el kezdene felmászogatni a ranglétrán. Inkább az, mint a Magyar Honvédség. Ha nagyon úgy érzed, hogy érdekel a dolog, egy próbát megér, de előtte mindenképp teszteld az erőnléted határait - oda tényleg keménylegényeket vesznek csak fel. Ha meg nem sikerül, úgyis vagy kiábrándulsz belőle, vagy tovább készülsz egy második nekifutásra.

2013. máj. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindenkim meghalt, nincsen senkim egyedül vagyok.Iskolám van, csak ez ami éltet most hogy oda be kerüljek, tudom hogy nehéz, és hogy meg halhatok ha be is kerülök. Én erre már fel készültem, erőlétem az jó nagyon hosszú távokat szoktam futni, gyalogolni, biciklizni! nem közlekedem semmi személy szállító járművel, kivéve a biciklit, ha nem muszáj nem költöm a pénzt. köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 4. 12:03
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

A Magyar Honvédség miért nem jó?


Semmivel sem leszel több ember ha a légióban fogsz szolgálni. Ha ennyire Rambo akarsz lenni, kitartással itt is kilehet jutni külföldi missziókba.


De ez a kitartás ugyanúgy kint is kell, mert rögtön ott sem leszel a megmentő Chuck Norris.

2013. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7, ja, csak épp a világ egyik legelismertebb katonai alakulatában szolgálhatna és az egész fizetését félre tudná rakni. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyennel az életrajzában milyen fizetéseket kaphatna privát biztonsági cégeknél.


De ja, szentkirályszabadján laktanyát takarítani és évente 20 lövést leadni szerintem ugyanilyen buli.

2013. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hagyjuk már a magyar honvédséget :D Sok rossz dolog van a légióba, de azért ne tévesszük össze a 2-t! Szeretem amikor az emberek szidják a légiót! :D Attól, hogy ők földhöz ragadtak vagy nekik nem jött össze a felvételi és irigykednek nem kellene mások kedvét is elvenni! Csak pár tényt írok Légió: 1200 eurós fizetés honvédség: kb. 75000 Ft

Légió: minden évben külföldi misszió a világ minden részén Honvédség: Ha elég segget nyaltál talán pár éven belül elvisznek külföldre (TALÁN)!!! Szerintem ettöl többet nem is kell írnom, pedig még lenne mit! Szóval hagyjuk a honvédséget.....

2013. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Itt is utána olvastál már?


vasihazafi.hu - oldalt idegenlégió.


:)

2013. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!