Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elutaltam egy embernek pénzt,...

Elutaltam egy embernek pénzt, de nem küldte a terméket amit vettem, ilyenkor mit tudok csinálni, visszatudom valahogy szerezni a pénzem?

Figyelt kérdés
Apródról rendeltem. TUDOM HOGY HÜLYE VOLTAM, ÉS NEM KELLETT VOLNA ELŐRE UTALNOM, de már ezen túl vagyok, szóval kérlek ne akadjunk fel ezen. Telefont nem veszi fel, ma volt egy hete hogy utaltam neki a pénzt(37ezer) hülyevoltam, igen tudom.. de az lenne a kérdésem, hogy mit tudok tenni? Rendőrségre hiába megyek, mert az apródnál hiába reklamálok, mert oda is van írva hogy ne utaljak előre..de ezt a telefont kerestem már 2hónapja és nagyon jó árba is volt ezért hát utaltam, utólag már én is belátom hogy nem kellett volna, de már mindegy. TI MIT TENNÉTEK A HELYEMBE? A beszélgetésünk megvan, amiben megígérte hogy elküldi, de ez sajnos semmit nem ér.
2013. jan. 30. 14:50
1 2 3 4
 31/33 Frenki22 válasza:

EZT OLVASD EL!!!!:

Sziasztok én egy hónapja utaltam el 60 ezer forintott egy tv ért,amit a mai napig nem kaptam meg,már mikor az elutalás után nem vette fel a telefont nem válaszolt a levelekre gyanus lett addig hitegetet írta hogy adja fel küldött róla képet milyen becsomagolva is stb...

eltetlt pár nap és bementem a rendőrségre feljelentettem a nyomozót ismerem és mondtam neki öszintén mondja el hogy mire számíthatok láthatom e a pénzem viszont ?

Erre ő ezt mondta:

Hogy elég valószínű nem látok belőle egy forintott sem viszont mivel hiába van meg az elutalást igazolo szelvény a levelezés hiába tudom a címét a nevet a telefonszámát,azt is tudom hol lakik,nem tudnak vele mit csinálni mivel ilyenkor azt mondja mindegyik hogy nem neki ment a pénz vagy nem az ő hanem egy rokona nevében adta fel a hírdetést és adta el onnantól kezdve a rendőrségnek meg van kötve a keze mivel családtag ellen nem köteles vallani senki sem,ez a tövény. Mondta hogy még lehet olyat hogy polgári peren megpróbálom visszaszeretni a pénzem de az ugy kb 1-2 év és azt én fizetem,ha esetleg meg siekrül rábizonyítani akkor a nevén lévő ingóságokből visszakaphatom a pénzem de ilyenkor meg amugy sem azoknak sosincs semmi a nevükön pont ezért hogy ha netalántán oda kerül a sor ne legyen mit elvenni,mondta hogy ismer olyat akik ezt nagyban üzik hiába tudják 100% osan hogy ők teszik zsebre a pénzt ez az egy mondat "a család tagom ellen nem vagyok köteles tanuskodni" felemnti minden alol ezeket a csalókat.

2013. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Figyelem: új műszaki cikkek harmad áron eladók Letenyén (vagy Tarpán, attól függ...). Apródon megtalálsz.
2013. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Szia Kérdező! Mi lett így pár év elteltével?
2016. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!