Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elutaltam egy embernek pénzt,...

Elutaltam egy embernek pénzt, de nem küldte a terméket amit vettem, ilyenkor mit tudok csinálni, visszatudom valahogy szerezni a pénzem?

Figyelt kérdés
Apródról rendeltem. TUDOM HOGY HÜLYE VOLTAM, ÉS NEM KELLETT VOLNA ELŐRE UTALNOM, de már ezen túl vagyok, szóval kérlek ne akadjunk fel ezen. Telefont nem veszi fel, ma volt egy hete hogy utaltam neki a pénzt(37ezer) hülyevoltam, igen tudom.. de az lenne a kérdésem, hogy mit tudok tenni? Rendőrségre hiába megyek, mert az apródnál hiába reklamálok, mert oda is van írva hogy ne utaljak előre..de ezt a telefont kerestem már 2hónapja és nagyon jó árba is volt ezért hát utaltam, utólag már én is belátom hogy nem kellett volna, de már mindegy. TI MIT TENNÉTEK A HELYEMBE? A beszélgetésünk megvan, amiben megígérte hogy elküldi, de ez sajnos semmit nem ér.
2013. jan. 30. 14:50
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Na jó ez kész................ fúúúúú de ideges lettem. Képzeljétek el, azt a hirdetést amit megvettem, ugye azon beszélgettünk, folyamatosan irok neki rá, és már 2napja nem válaszol rá, ráirtram egy másik hirdetésére és 3percen belül válaszolt..:))

HOGY NEM SÜL LE ENNEK A POFÁJÁRÓL A BŐR...... TE JÓ ISTEN-.-

2013. jan. 30. 15:53
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem is tudom mit írjak neki, mert ha leveszi a hirdetést akkor, már nem is lesz bizonyitékom( végülis a beszélgetéseket már lefényképeztem..) Megbeszéljek vele egy személyes átvételt? Hogy mit írna rá? Esetleg ha télleg van valami valóság alapja terméknek? Van neki olyan telefon? Az a baj, hogy nagyon messze lakik tőlem.:\
2013. jan. 30. 15:56
 13/33 anonim ***** válasza:
Csak nem egy G3-ról van szó? :)
2013. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, de nagyon ideges lettem..
2013. jan. 30. 16:05
 15/33 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy nagyon messze lakik tőlem.:\"


Ezt honnan tudod? :/ Lehet, hogy a szomszéd utcában... sosem fogod kideríteni.

2013. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel a rendőrségen! Én aranyláncot hirdettem még tavaly,már régen nem él a hirdetés.Másfél hete beállitott a rendőrség,email cim után találtak meg.Valaki feljelentett,hogy ez az ő nyaklánca! Se köpni,se nyelni nem tudtam.Szerencsémre meg van a blokk,még 2006-ban vettem,ékszerboltban.Ráadásul másnap bekellett mennem tanu kihallgatásra.Hát mondom ez marhajó!

Foglalkozik vele a rendőrség,ha te mégy oda személyesen,lehet meg is vernek.Kitudja milyen maffiozó banda!

2013. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Az email cím egyezik?Lehet ahová két napja irsz,be sem lép,nem nézi a postafiókját!
2013. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Ez meglepő.. de akkor ennek is mi értelme volt, ekkora gyökér embereket..

Nem e-mailozunk, hanem apród-on beszélgettünk, de 100%hogy látja...

2013. jan. 30. 16:46
 19/33 anonim ***** válasza:

Az aprodon küldöd az üzenetet,ott is van email cím! Vagy,hogy érted,hogy ott beszélgettek?


Hogy az én esetemnek mi értelme volt,mert lehet ha nincs blokkom,elveszik! A fene tudja,bár van évekkel ezelötti fotó,h már akkor is meg volt! Nem tudom mit képzelnek az ilyen egyedek.

2013. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 The Other ***** válasza:

Az a lényeg, hogy nyugodtan jelentsd fel. A bankszámlaszám alapján jó eséllyel be tudják azonosítani (mivel azt csak személyivel lehet nyitni).

Ezután a rendőrség megkeresésére jó eséllyel be fog sz@rni és visszaadja a pénzed. Ha nem, akkor a rendőrségi feljelentés után polgári pert indíthatsz ellene.

2013. jan. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!