Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elutaltam egy embernek pénzt,...

Elutaltam egy embernek pénzt, de nem küldte a terméket amit vettem, ilyenkor mit tudok csinálni, visszatudom valahogy szerezni a pénzem?

Figyelt kérdés
Apródról rendeltem. TUDOM HOGY HÜLYE VOLTAM, ÉS NEM KELLETT VOLNA ELŐRE UTALNOM, de már ezen túl vagyok, szóval kérlek ne akadjunk fel ezen. Telefont nem veszi fel, ma volt egy hete hogy utaltam neki a pénzt(37ezer) hülyevoltam, igen tudom.. de az lenne a kérdésem, hogy mit tudok tenni? Rendőrségre hiába megyek, mert az apródnál hiába reklamálok, mert oda is van írva hogy ne utaljak előre..de ezt a telefont kerestem már 2hónapja és nagyon jó árba is volt ezért hát utaltam, utólag már én is belátom hogy nem kellett volna, de már mindegy. TI MIT TENNÉTEK A HELYEMBE? A beszélgetésünk megvan, amiben megígérte hogy elküldi, de ez sajnos semmit nem ér.
2013. jan. 30. 14:50
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Tényleg... most jutitt eszembe.. persze hogy megvan az e-mail címe. Azlesz... számlaszáma megvan szóval csak lesz valami...
2013. jan. 30. 17:34
 22/33 anonim ***** válasza:

Email cím után a rendőrség megtalálja.Mondom,hozzám is úgy jutottak el,az UPC kiadta.

Ne hagyd veszni a pénzed,mindenképpen tegyél érte.Még annyit megtehetsz,hogy megirod neki,hogy holnap lesz a napja,h feljelented,nehogy azt higgye ,h ezt megússza! Hátha arra reagál!

2013. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
hányan lesztek még?!
2013. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:

Szia!


Mi lett veled? Sajnos hasonló cipőben járok :(

2013. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Megvolt a feljelentés..:) 50felett már büncselekmény 30 alatt csak szabálysértés, de ha több szabálysértést is elkövetett már akkor büncselekménynek számít.. Te mennyit utaltál? Meny be nyugodtan a rendőrségre és tegyél feljelentést(internetes csalás). Én az én ügyem sajnos a megye legpancserabb emberének a kezébe került szóval...:\ De reménykedek, hogy nyárra valahogy visszakapom a pénzem...
2013. febr. 12. 16:42
 26/33 anonim válasza:

Én "csak" 13 ezret, nekem ez is sok pénz...

De több felhasználóról megkérdeztem "meg van-e még a telefon" mindig meg volt.....

Egészen biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen hülye aki átutalta neki a pénzt...

Az a baj, hogy csak a bankszámlaszáma és a neve van meg és város, és telefonszám.

ennyi...

Nem tudom fognak-e tudni kezdeni ezzel valamit...

Csütörtökön mindenképp megyek a rendőrségre...

2013. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy csak a bankszámlaszáma és a neve van meg és város, és telefonszám.

ennyi..."


Miért, szerinted mi kell még a rendőrségnek? A gyerekkori legjobb pajtása anyukájának a neve? Már a bankszámlaszám önmagában elég lett volna...

2013. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy csak a bankszámlaszáma és a neve van meg és város, és telefonszám.

ennyi...

ENNYI?! és ez neked baj? mit akarsz ettől többet ? Ettől magamról nem tudnék mondani még ha akarnék se... Messze lakik tőled? De amugy hívd fel. Ha felveszi akkor van reményed. Ha nem messze lakik tőled, meny el hozzá valami nagydarab emberrel(biztos van egy két ilyen barátod) és kérd el tőle szépen a pénzt... Én ezt tenném, ha tudnám az igazi telószámát és hogy nem kamu helyen lakik..

2013. febr. 13. 18:45
 29/33 anonim válasza:

igen, köszi közben megtudtam, hogy a bankszámlaszám elég.

Messze lakik nagyon, de a pontos címét nem is tudom.

Beszéltem vele telefonon, megfenyegettem, szerintem megijedt, most már nem elérhető.

Holnap megyek a rendőrségre...

13 ezernél is foglalkoznak az üggyel azért?

Van esély rá, hogy visszakapjam a pénzem?

2013. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Foglalkoznak vele igen. Nekem azt mondták hogy van rá esély hogy visszakapjam a pénzem. De amilyen gyors a magyar rendőrség kb jövőre visszakaphatom..
2013. febr. 14. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!