Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne fizetős közössé...

Jó ötlet lenne fizetős közösségi oldalt létrehozni?

Figyelt kérdés
A lényege az lenne,hogy a befizetett összeg 1/3 részét,vagy akár a felét a tagok egymásnak adnák.Olyan módon,hogy ha például felrak valaki egy videót,azt jutalmaznák különböző összegekkel.Vagy ha tanácsot szeretnél kérni,akkor kiírnál egy olyat,hogy ha valaki hasznos segítséget ad,akkor 500 kreditet adsz neki.De a krediteket fel lehetne használni egyéb dologra is.

2013. jan. 21. 14:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Kiváló lenne az ötleted, HA:

- a youtube-on nem lehetne megnézni MINDEN kisfilmet INGYEN

- a deviantArt-on ne lehetne megnézni MINDEN rajzot INGYEN

- a poet.hu-n ne lehetne elolvasni MINDENT verset INGYEN

- stb, stb, stb.


Az ötleted lényegében arra épül, hogy az emberek fizetnének cserébe a netes szórakoztatásért. Amik nem professzionális tartalomról van szó (pl. nagy filmstudiók filmjei), addig SENKI nem fog fizetni.


Nyugi, nem fogja senki lenyúlni az ötletedet, egyszerűen nincs benne üzleti érték.

2013. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Itt is megnézhetnél mindent ingyen,de te dönthetnéd el,hogy támogatod-e azt a dolgot,ami tetszik neked.Amúgy örülök ám neki,hogy mindent félreértelmeztek,és mindenre tudtok valamit mondani,hogy miért nem jó!Közben meg azon gondolkodtok,hogy hogy lehetne megvalósítani,és lenyúlni az ötletemet:D
2013. jan. 21. 18:08
 23/38 A kérdező kommentje:
De még szerencse,hogy nem árultam el az összes részletet!:p
2013. jan. 21. 18:09
 24/38 The Other ***** válasza:
Ezek szerint nem nézted meg, amit belinkeltem, mert ott tökéletesen ki van dolgozva ennek a megvalósítása. Sőt, jó eséllyel le is van védetve...
2013. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Halott ötlet, hidd el. A Youtube a reklámbevételéből fizet a videók tulajdonosának nézettség alapján.

Mégis, ki fizetne olyan dologért ami ingyen is lehet (leszámítva az unatkozó adakozó kedvű milliomosokat)?

2013. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Miért ajánlanék fel valakinek csak úgy kreditet? Videóért? Halott ötlet.
2013. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Ez egy igazán jó ötlet. Jobb, ha sietsz a megvalósítással mert én már el is kezdtem az oldal programozását. Két héten belül készen leszünk és esélyed sem lesz.
2013. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi!:)
2013. jan. 22. 00:56
 29/38 A kérdező kommentje:
Megnéztem amit belinkeltél,csak az a baj vele,hogy angolul van,nem jó!
2013. jan. 22. 00:58
 30/38 A kérdező kommentje:
Amúgy megnéztem azt a linket,és írtam,hogy örülök neki,hogy van ilyesmi mint amit kitaláltam,mert ezek szerint mégsem olyan hülyeség,ha már létezik!Az enyém sokkal könnyebben kezelhető lenne!:)
2013. jan. 22. 01:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!