Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy elektronikus eszközben ha...

Egy elektronikus eszközben ha újítok valamit, azt levédethetem?

Figyelt kérdés
Teszem azt ha csinálok olyan billentyűzetet ami egyben egér is, akkor ezt levédethetem hogy ilyet más ne gyárthasson?

2012. dec. 14. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Há hogyne, csak sok lóvé kell hozzá!
2012. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, de valszeg megelőztek már. A hibrid billentyűzet-egér nem rossz ötlet, kár hogy már kitalálták:

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szövegértés egyes! amúgy szerintem rohatt szar ötlet, csak példa miatt mondtam ezt, gondolod majd megmondom amit kitaláltam? :) mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 14. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak példázni akartam hogy a számítástechnika területén olyan iramú a fejlődés hogy nehéz újat kitalálni. Nem véletlen a rengeteg szabadalmi huzavona (lásd Apple vs Samsung), a legnagyobb cégek több100 embert alkalmaznak csak azért hogy valami újat elvben kitaláljanak.
2012. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!