Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nincs kedved valakinek ötletel...

Nincs kedved valakinek ötletelni azzal, hogy hogy kellene meggazdagodni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 02:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerezz kákát! A kákán csomó lehet keresni! :)))
2012. dec. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg pénzt is lehet keresni.
2012. dec. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Itt az a probléma, hogy aki már gazdag, nem fogja elárulni, hogy lett gazdag. Nézde meg ezeket a pénzügyi tanácsadókat, ők sem milliomosok. Szóval aki ad tanácsot, nem ad jót az tuti.
2012. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy az ötlet az lenne, hogy olyan terméket kell árulni, amiről az emberek úgy gondolják, hogy szükségük van rá és megéri megvenni nekik. Miután megveszik, nem csalódnak benne és máskor is megveszik, sőt ajánlják ismerőseiknek. Te pedig olyan áron tudod adni, hogy neked is megérje. Na ez a titok.
2012. dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nincs.
2012. dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A meggazdagodás sosem egy nagy ötlet eredménye, ez a legnagyobb hazugság amit terjesztenek.
2012. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet meggazdagodni egyik percről a másikra, esetleg pénznyereménnyel vagy örökléssel.


Az előző jól írta, ma már egy egész iparág épül erre a témára. "Pénzügyi tanácsadók" adják ki tucatjával a könyveiket. Rengetegen évente kiadnak egy újat arra hivatkozva, hogy a régebbi elavult. És akármilyen hihetetlen hatalmas példányszámban fogynak is ezek a könyvek. Ezek az írók a jelenlegi gazdasági helyzetet használták ki és jól hangzó címekkel piacra dobott könyvekkel csábították el az olvasókat pl. Hogyan legyél milliomos?, Hogyan gazdagodj meg?, Első lépések a milliók felé? és társaik.

Nem mondom, hogy mindegyik haszontalan, de, ha valaki már tényleg arra adja a fejét, hogy pénzügyi ismereteket akar szerezni akkor olyan könyveket forgasson ami jók is valamire.

Ahogy írtam egy teljesen új "iparág" bontakozott ki a gazdagodni vágyók felé.

Rengeteg sikersztori halható, hogy egy két jó ötlettel mekkora sikereket értek el.

A valóság viszont az, hogy ezek elenyésző számok. A legtöbb ember kőkemény munkával szerezte meg a vagyonát és ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy a legtöbb milliomos (dollár) 50 év fölött van, de legalább 40 felett.

És bátran kijelenthetem, hogy a legtöbbjük nem olvasott soha ilyen témájú könyveket amiket felsoroltam).

Ja és nem úgy álltak a kérdéshez, hogy hogyan kell meggazdagodni.


Amúgy akármilyen hihetetlen (bár ez Magyarországon nem igaz) a legtöbb újgazdag még mindig a diplomások közül kerül ki. Orvosok, programozók, mérnökök és nem feltétlenül a szakmájukból gazdagodnak meg, hanem egyszerűen átlátják a dolgokat és tudják mibe kell befektetni. Egy átlagos munkás nem feltétlenül látja át a dolgot mikéntjét, ez nem azt jelenti, hogy nem lenne képes rá, hanem, hogy eltér a gondolkodásuk (tehát nem leszólni akarom őket, hiszen a szüleim is azok és én is szakácsnak készülök).

2012. dec. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha tudnám, már gazdag lennék...
2012. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül akarok most meggazdagodni,csak ötletelni,mert tudom,hogy ez nem így megy,hogy hopp kitalálok valamit,és akkor egyből meg is gazdagszok belőle:D
2012. dec. 15. 16:09
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Én tudom, hogyan kell meggazdagodni, de nincs hozzá kedvem.
2012. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!