Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni akkor, ha nem...

Mit lehet tenni akkor, ha nem teljesíti az ígéretét egy kuponos szolgáltató?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy kupont a veddolcsón.hu-n, nem tudtam beváltani, lejárt. Írtam e-mailt hogy ilyenkor levásárolhatom-e a kupon értékét és azt írták (még mindig megvan az e-mail), hogy természetesen igen, írjak hogyha megtetszik valamelyik kupon és arra beválthatom. Azóta bármikor írtam nekik nem válaszolnak... Ilyenkor mit lehet tenni? Kihez lehet fordulni? Fogyasztóvédelem?

Előre is köszönöm a segítséget!



2012. dec. 5. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha már lejárt a kupon és nem váltottad be, akkor innen részükről nincs semmi követelmény, ők nem tehetnek arról, hogy Te nem éltél a lehetőséggel. Maximum a jóindulatukban bízhatsz, de semmire nem kötelezheted őket.

Legközelebb ha megveszel valamit, használd fel időben!

2012. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nem kötelesek, de engem az zavar, hogy ígéretet kaptam rá, de akkor igazából semmit nem tudok csinálni... :(
2012. dec. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!