Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki olyanna...

Találkozott már valaki olyannal hogy Átalány Kártérítést követel egy szolgáltató?

Figyelt kérdés

Ezt a T-home kéri tőlem. A Set Top Box-ra.

Holott a LEJÁRT hűségidő után úgy döntöttem hogy felmondom a szerződésemet. Nem volt egyszerű hogy hogy is kell, mert az OTT dolgozók sincsenek tisztában vele!!!

A lényeg hogy e számláim időre rendezve.

A felmondó nyilatkozat elküldve nekik.

A Set Top Box minden tartozékával vissza juttatva sértetlen állapotban!

8 nap múlva meg jön egy ilyen számla.


Ilyenkor mi van?


2012. okt. 12. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Hasonló ügy lehet. Itt azt írják, hogy be kell menni, vinni papírt, amivel igazolod, hogy leadtad.

2012. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt elolvasva már nem csodálkozom.


De nem fogok szaladozni. Nekem annyit nem ér. Max egy szép levél a Fogyasztóvédőkhöz!

2012. okt. 12. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajánlva jött a számla? Mert ha igen, akkor ezt bizony meg kell támadnod (avagy vissza kell ajánlva küldened), különben ha nem fizeted határidőre, onnantól kezdve ez behajthatóvá válik.


És a bíróságot ilyenkor nem érdekli, hogy jogtalan a számla tartalma. Mivel te a számlát nem vitattad, ezzel ráutaló magatartással elfogadtad annak tartalmát, a bíróság meg fogja ítélni az összeget nekik.


És ettől a FV sem véd meg.

2012. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ajánlottan jött. De jogtalan követelés ez.

10.03-án feladtam nekik mindent postán ajánlottan.

Tuti megkapták időre.

Vagyis nincs miről beszélni.

Mert már náluk volt, mire nekem a számlát kiállították.

Ugyanis az 10.05-én készült.

És biztos hogy nem kellenek hozzá napok hogy odaérjen.

2012. okt. 12. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!