Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legkisseb...

Szerintetek melyik a legkissebb kilengésekkel járó Rulett stratégia? (nekem az egyik kedvencem a Labouchere rendszer különböző változatai)

Figyelt kérdés
Szerintem ez a legjobb Rulett stratégiákkal foglalkozó oldal: [link]

2012. nov. 15. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akár hiszed, akár nem, bárhogyan pakolod a téteket, a "kilengés" hosszútávon mindig ugyanannyi lesz. A matematikát nem lehet legyőzni!!!
2012. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést látta moderátor és nem minősítette reklámnak? Csodálkozok.
2012. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Azért nem minősítette reklámnak,mert az alsó rublikába írtam,de egyáltalán nem reklámozní akartam,csak azért tettem be hogy a témához kapcsolódó válaszok érkezzenek!

2012. nov. 16. 11:43
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


A matematikát nem akarom legyőzní,elfogadom hogy nincs olyan stratégia ami mindig nyer,mert ez hamar elterjedne és csődbe menne a rulett,de esély nővelő stratégia viszont van egy-kettő jó,engem az érdekelne szerinted melyik a legkissebb kilengéssel járó?Ha szoktál játszani,milyen stratégiával?

2012. nov. 16. 11:45
 5/17 anonim ***** válasza:

Nincsen semmilyen csodastratégia. Matematikailag bizonyított, hogy bárhogyan pakolod a téteket, hosszútávon mindig ugyanannyit vesztesz.


Talán annyi, hogy ha mindig csak a pirosra teszel, akkor előfordulhat hogy kijön 10x egymás után a fekete és elvesztettél 10 egység tétet. Erre gondolsz, hogy nagy a kilengés?


Ha igen, akkor csinálhatod azt, hogy mindegyik számra kivéve a 0 teszel 1-1 tétet, 36 egység, így kis időre még pozitívban is lehetsz, de 50 pörgetés után valószínűleg ki fog jönni a 0, ami elviszi a profitot. De az is lehet, hogy rögtön az első pörgetésnél!


Kerüld el messziről a rulettet, ha jót akarsz magadnak. A szerencsejáték függőség már rengeteg ember életét tönkretette, olyanról meg még sose hallottam hogy valaki ebből élne meg, vagy gazdagodott volna meg.

2012. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nincs kilengés. Hosszú távon a feltett pénzed 1/37-ét veszted minden egyes pörgetéssel. Ha rövid távval akarod legyőzni ezt, akkor bemész, az összes pénzed felteszed valahova (mindegy hova, kockázat-szor nyereség állandó) és soha többet nem gurítasz.
2012. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen igazak ezek a matematikai számítások online rulettre, mivel az egy ember alkotta rendszer, így nem lehet véletlen. Ha nagyon akarnám, egy résen napi akár 1000Eurót is keresnék vele minimum. Maximum egy 25-75000-as asztalnál elképzelhető lenne 25.000Euro is. Veszteség is lenne belőle. Annak a valószínűsége, hogy ezt a rést kihasználva vesztek, sokszorosan kisebb annak, minthogy nyerek. Az más dolog, hogy nem használom, mindössze napi 50-100euróra maximum, amúgy gondolom feltűnő lenne és átvariálnák az rnb-t. Bár nehéz lenne minden online rulettben átvariálni, de inkább nem próbálkozom.

Emberek! Ne gondolkodjatok spéci taktikákon, azok arra jók, hogy a veszteségedet csökkentsd! Arra semmiképp sem, hogy nyerj!

2013. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, előző vagyok! Nem RNB, mint zene, hanem RNG, azaz random number generator.
2013. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

"Ha nagyon akarnám, egy résen napi akár 1000Eurót is keresnék vele minimum."


Még szerencse hogy nem akarsz. Inkább büszke közmunkás vagy.

2013. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Büszke közmunkás? :) 21 éves férfi vagyok. Nemhogy közmunkát, még mást sem dolgoztam, és nem is fogok, soha. Nem büszkeség...Csak ki hogyan él. Van, aki a fejével, van, aki fejvesztve. Gondolom, te egy kicsit irigy vagy. Nem jön össze semmi ebben a fránya világban, el vagy keseredve. Ez egy jó alkalom volt arra, hogy egy kis feszültséget levezess. Bizony, ez kihagyhatatlan alkalom volt arra, hogy valakibe bele akarj rúgni. Szép, nyugodt éjszakát, Kedves Közmunkás Barátom!
2013. febr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!