Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudtok a LifeCard.hu-ról?

Mit tudtok a LifeCard.hu-ról?

Figyelt kérdés

Csak egy újabb kamu, vagy van valami reális alapja? Én regisztráltam, mert miért ne, nem kerül semmibe, bár túl sok reményt nem fűzök hozzá. Valaki esetleg tud róla valami közelebbit?


(Annak pedig, akinek fogalma sincs róla, hogy miről beszélek: [link] )



2012. okt. 24. 22:14
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem kérdés...Mások dolgoznak keményen, de te majd úgy, hogy nem kell venned,nem kell eladnod, "szinte semmit nem kell" degeszre keresed majd magad.
2012. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előző válaszolóhoz. Az ilyen "kötelezettségmentes napi 2percce 1millió" sosem igaz. Tudom, mert kipróbáltam felsőbb nyomásra. Ne tegyél soha, semmi ilyenbe pénzt, még ha egy nagyon kedves barátod vagy családtagod ajánlja is. Az ilyen továbbajánlósokból azok lesznek multimilliomosok akik már előtte is milliomosok voltak.
2012. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem én is. Mindenesetre kösz a megerősítést.
2012. nov. 5. 22:08
 4/7 zongoraszek válasza:
Sok ilyen "továbbajánlgatós" márkanév ütötte már fel a fejét az évek során és ha megfigyeled, ma már egyről se hallani, mindig csak az aktuálisról. Pedig mindegyik úgy indult, hogy ez a legtutibb, legbiztosabb... rövid szezonú dolgok ezek és szerintem mindegyiknél csak egy valaki gazdagodott meg.. az(vagy azok páran) aki kitalálta
2012. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Engem nem is a pénzkeresési oldala érdekel, hanem az, hogy 5-50%-kal kevesebbért lehet vásárolni bizonyos helyeken... az ilyen könnyű pénzkeresésben én sem hiszek :)
2012. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
és azt feltüntették hogy melyik üzletekben? Nem. semmi konkrétum nincs, sztem 99%-ban kamu az egész, a maradék 1%-ban meg max annyiért kapsz pénzt ahányszor reklámozod a szar oldalukat, de még ebben is erősen kételkedem.
2012. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Catherine25 válasza:

Szerintem érdemes megpróbálni mert veszíteni való nincs rajta!

A kártya elfogadási helyei pedig ki vannak írva ha regisztrálsz akkor lesz egy olyan lehetőség, hogy "Elfogadóhelyek"

ezeket városra pontosan meg tudod nézni!

2013. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!