Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan internetes...

Tudtok olyan internetes oldalt, ahol kattintással lehet pénzt keresni, és nem átverés?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy ilyen, szívesen csinálnám, csak nem tudom, hol lehet ilyet találni.... köszi a segítséget! 23L
2012. okt. 9. 14:45
 1/3 anonim válasza:
Mind átverés, ami interneten van meló, meg semmit se kell csinálnod. Magyarországon élünk!!!! Itt sajnos ha nem politikus vagy, akkor csak gürizéssel tudsz pénz keresni. Akkor is csak annyit, hogy kifizesd a számláidat és hogy ellásd magad kajával, de magadra alig tudsz költeni. Esetleg tözsdézni lenne érdemes, de az nagy odafigyelést igényel
2012. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Van egy német internetes oldal, ahol regisztrálás után kérdőívek kitöltésével pénzt lehet keresni. Ezt még én is nemrég találtam meg, vagyis ajánlották ismerőseim, akiknek tényleg kifizették. :)

Szerintem megéri, mert elég 15percet rászánni minden nap, és egy hónap alatt kereshetsz vele 1500 Eurót.



Ez az oldal:

[link]


( ha Google Chrome böngésződ van, az le is fordítja magyarra )

2012. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát te tudod. Én nem igazán bízok az ilyen kérdőíves pénzkeresős dolgokban. Volt olyan, hogy valóban kaptak pénzt a résztvevők, de a kiírt összeget szét osztva kapták meg 100 akárhányan, így össz-vissz kapot egy ember 500 forintnak megfelelő összeget.
2012. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!