Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pandawill.com-ról rendelt már...

Pandawill.com-ról rendelt már valaki telefont, vagy tabletet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy rendelt-e már valaki telefont, vagy tabletet a pandawill.com-ról, megérkezett-e, és elvileg van ingyen szállítás, azért kellett-e fizetni, meg vám-on megbukhat-e, miért bukhat meg, és ha megbukik, fizetni kell, vagy mik a teendők?

2012. nov. 12. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
valaki?
2012. nov. 12. 17:21
 2/3 anonim válasza:
Mi sokszor rendeltünk már a pandawill-ről és eddig mindig megjött:). Viszont egy jó tanácsot fogadj meg a pandawill-lel kapcsolatban: Ne rendelj egyszerre túl sokat mert akkor lehet hogy 1.5 hónap múlva kapod meg. Max 2-3 dolgot vegyél egyszerre egy csomagba. A szállítás tényleg ingyenes! És szerintem a vámon nem bukhat.
2013. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A pandawill kis kínaiak társasága. Ne vásároljatok onnan!

Tabletet rendeltem tőlük, rossz volt,saját pénzen visszaküldtem 6eFt és küldtek egy másik szar tabletet. Nem tudom mit csináljak, hogyan lehetne beperelni őket?

2013. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!