Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán hibás telefont adtak...

Vaterán hibás telefont adtak el nekem úgy, hogy direkt megkérdeztem hibája van e és az mondta nincs?

Figyelt kérdés

Azt írta a termékleíráshoz "Soha semmi gondom nem volt vele.Mai napig hibátlanul működik". Plusz még rá is kérdeztem.


Ehhez képest a GPS halott benne! Az akksija jó ha 40 percet bír folyamatos használat mellett, és túlmelegszik a telefon!


13000 volt a telefon (nokia 6220 Classic), de így jó ha 5 ezret ér. Mit csináljak, írjak neki? Valami megoldás jó lenne.



2012. júl. 5. 17:08
 1/4 anonim válasza:
vaterának írjál!
2012. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+ Tanulj belőle, és boltban vásárolj, GARANCIÁVAL. Nem szóbelivel, hanem úgy, hogy garancialevelet is kapsz.
2012. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az eladóval egyezkedni van értelme?
2012. júl. 5. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen írj az eladónak, ugye, még nem értékelted?


Először vele egyezkedj, ha ez nem megy, írj a Vaterának, bár ők sem tudnak semmi komolyat tenni, max. kitiltani az eladót, ha már más is panaszkodott rá. De szerintem csak akkor, ha negatívan értékeled. Bár asszem ha már értékelted, az sem olyan gáz, mert azt vissza lehet vonni...azt hiszem...


Szóval szerintem utalja vissza az árát az eladó, és akkor ha visszakéri a tel.t, küldd neki vissza.


Ezekkel a műszaki cuccokkal meg szerintem nagyon be lehet faragni az aukciós oldalakon. Ilyeneket én csak boltban vásárolok, mert ha geb@sz van, kicseréltethetem vagy megjavíttathatom. De még sokszor az újjal is meg lehet szívni...

2012. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!