Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék részletre telefont...

Szeretnék részletre telefont venni, ez lenne az első!?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit zöldfülű vagyok. :D

Ha ezt a csomagot választom, mennyit kéne havonta fizetnem? A kezdő részlet az, amit azon nyomban ki kell fizetnem?

A havi 9750-et pedig 12 hónapig, ez tiszta... De ott egy díjcsomag, amit kötelező mellé megrendelni. Akkor azt is fizetem mellette? Tehát nem csak 9750-et, hanem a díjcsomagot is, ami így kb. 12ezer forintra rúg ki, igaz?


Előre köszönöm a válaszokat. :)


2012. szept. 30. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Így van. Kifizeted a kezdőt, majd havonta a törlesztőt+havidíjat. Viszont a díjcsomaghoz 2 évig vagy kötve!
2012. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez alapján a szerződéskötéskor ki kéne pengetni 18,000 Ft-ot, alá kéne írni 2 év hűségnyilatkozatot.


Majd havonta kéne fizetni 3200 ft havidíjataz előfizetésre és 9750 ft-ot a telefonra. Azaz összesen durván 13K-t havonta.


Amúgy tippre majdnem biztos vagyok benne, hogy ezt a telefont megkapod ennyiért kártyafüggetlenül is!


Milyen telefon?

2012. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy S3 és köszönöm a válaszokat!

iPhonera sajnálom a pénzt, túl van hypeolva egy kicsit, véleményem szerint... :D

2012. szept. 30. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
150 fizetsz a T-nek + 2 év hűséget egy olyan telefonért, amit megkapsz 130,000ért kártyafüggetlenül?!
2012. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!