Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküliek, ti mivel...

Munkanélküliek, ti mivel töltitek napjaitokat, h ne fásuljatok bele az unalmas hétköznapokba? Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
A főzés mindennapos, tartok állatokat, fát fűrészelek, olvasok, nyelvet tanulgatok, de akkor is uncsi már!
2012. nov. 11. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Egész jól kitöltöd a napjaidat. Inkább gondolom az hiányzik, hogy emberek között légy.
2012. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Iskolàba járok.
2012. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem uncsi, mert annyi tennivaló van itthon, még télen is, hogy nem az. Mindig találok tennivalót. Viszont így munka nélkül meg nincs értelme az egésznek, hisz gyakorlatilag áll az életem. Míg egyszer elfogy minden tartalék pénzem és éhen nem halok. Szóval én a kínba fásulok bele, hogy nincs meló, és hiába töltöm önéletrajz küldésre, interjúra járkálásra az időt, gyakorlatilag elpazarolt idő az is...
2012. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már késő, befásultam...
2012. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Indul egy ingyenes nyelvtanfolyam, arra jelentkezek. Számomra a nyelvtanulás egyáltalán nem uncsi, inkább hobbi. Fél éve tanulok olaszul, jövőre már a nyelvvizsgát tervezem a másik kettő mellé. Imádok olvasni, így amennyit csak lehet járok könyvtárba. Ha jövőre mégis bekerülök álmaim egyetemére, akkor erre úgy sem lesz sok időm :( sokféle sütit sütök, most ráálltam a nehezebbekre, de mennek. Sportolok sokat, pl Rubint Rékázom, sokat foglalkozom a hajammal (szeretném megnöveszteni), meg tanulok kémiát, az nekem kelleni fog jövőre. Én ezeket csinálom. Meg sok sorozatot nézek angolul, így egyszerre tanulok és kikapcsolódom. Én nem unatkozom :)
2012. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sport! Én ezt tervezem ha lesz időm. Jóga, úszás, kirándulás minden mennyiségben.
2012. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Panelban lakom tehát, vagy marad a TV/számítógép, mert más nincs kimenni nincs kedvem

Este lefekszem 11-12órakor, reggel 1óra körül kelek fel ismét

20/F

2012. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azzal, hogy idegeskedek...Jön egy autó már robbanni tudnék a zajtól...Önéletrajzokat küldözgetek, tanulok vállalkozástant...de egyfolytában kattog az agyam ezen
2012. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Attól én is félek,h nemsokára elfogy a tartalék pénzem. Ingyenes nyelvtanfolyamra én is jelentkeztem,de nem vettek fel, mert 80-an jelentkeztünk a 12 fős csoportba. nagy a munkanélküliség.
2012. nov. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!