Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaptam egy üzenetet a laptopom...

Kaptam egy üzenetet a laptopomon a mobil netemen hogy nyertem 1 milió valamit : D mennyire igaz segitsen valaki? (lent hogy mit irtak! )

Figyelt kérdés

Your mobile number was selected and has won you £1,000,000 in the on going free UK lotto.draw number: és itt számok vannak meg 1 email cim ahol lehet érdeklödni.

plusz egy telefonszám is amit megcsörgettem csak nem volt magyar szoval nem eröltettem hogy feleslegesen vegye le a pénz a kártáymról : D


2012. nov. 10. 23:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg te azt böngészed, hogy ők mit írtak, ők az idő alatt (esetleg) a te gépedet böngészik. Bármi olyan infót találnak benne, amely nem publikus, mert saját pénzügyi-, egyéb- helyzeted, bankszámláid, lakcímed stb . nyomára vezetheti őket, szóval ne tedd ki magad ilyen és ehhez hasonló problémáknak!
2012. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Oké. köszönöm! Akkor erre mostantól figyelek és hagyom akkor ezt is már végleg :D
2012. nov. 11. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!