Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterás kismamik, mit tegyek?

Vaterás kismamik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy vásárlónak a a kérésére simán adtam fel a csomagot.

2 hete nem érkezett meg,és folyamatosan fenyegetőzik,hogy a rendőrséghez,vaterához fordul..

Több száz adásvételen túl vagyok,nem volt hasonló problémám soha.

Mit tegyek?

Az ár értéke 200ft,a sima postáé 240ft.


2012. aug. 22. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Utaljam vissza?DE hát feladtam.Arról nem tehetek,hogy ő a postán akar spórolni.

Viszont nem hiányzik a felesleges cirkusz sem..

Hozzáteszem egy utalásom 180ft-ba kerül..

2012. aug. 22. 19:34
 2/6 anonim ***** válasza:
sima posta esetén a felelősség azé, aki így kéri. Hiába enyegetőzik, max körberöhögik. Ha negatívat ad, írd válaszba meg, hogy a postázásért nem vállalsz felelősséget. Így aki az értékelésedet olvassa, tudni fogja, hogy miért kaptál -. Eszedbe se jusson visszautalni, te teljesítetted a dolgodat.
2012. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne utald vissza. Ha megvan az email, h ő kérte, h simán utald, akkor az ő felelőssége! Pláne, ha eddig pozitív volt minden adás-vételed :) Nekem volt, h rendeltem, ajánlva kértem, és 3 hét után kezdtem el az eladót zaklatni, h hol a csomagom (még 1 hét és megkaptam, a posta levelével mellékelve, h elnézést kérnek a sérült csomagért...)
2012. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A termék adatlapjára is kiírtam,hogy sima posta a vásárló felelősségére.Meg van persze az e-mail,amiben ő kéri.

Máskor is kötöttünk már üzletet,akkor nem volt semmi gond,szóval a hülye postát ismerve én elhiszem,hogy nem érkezett meg.

Egy baba pulcsiról beszélünk,tényleg nem nagy érték,de azért nem szeretnék ráfizetni(bár a boríték,csomagolóanyag,és a ráfordított idő miatt már úgyis megtettem):(

2012. aug. 22. 19:42
 5/6 anonim válasza:

Off:

Jaj, ne ijesztgess, ma adtam fel sima postával egy melegítőt a vevő kérésére. Még nekem sem volt semmi baj, de most kicsit parázok.

2012. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ő kérte a sima postát akkor meg is kapta. Miért fenyegetőzik?


Neked viszont legyen jó tanulság, és csak ajánlva postázz (még úgy is elveszhet, de legalább kárpótolnak).

2012. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!