Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszes, vaterás anyukák,...

Teszes, vaterás anyukák, kismamák?

Figyelt kérdés
Igaz még nem sok idő telt el az aukció vége óta.Tegnap lejárt a babakocsi amit meghírdettem,megis nyerték.Már a licit lejárta előtti napon elakartak jönni érte( 0-ás felhasználó).Mivel tegnap lejárt,délután írtam a nyertesnek,hogy hol tudják átvenni,és kérdeztem mikor jönnének érte.Tegnapelőtt nagyon "sürgős" lett volna nekik,ezért furcsa volt,hogy nem jelentkezett,amugy még mostanáig sem.Jött egy megérzéssSzóval utána néztem,hogy azóta licitált-e valamire.A gyanúm be is igazolódott,leütött egy másik babakocsit,és ugyanott egy kiságyat is.Így nyilván az egyik nem fog kellenni,valószínű,hogy az enyém nem.Ti mennyit várnátok ebben az esetben a újra hírdetéssel?Az a baj,hogy én azóta leütöttem egy másik kocsit,így nem nagyon fogunk férni.Mert mind kettőhöz van mózes,hordozó.
2012. júl. 28. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én várnék még 3-4 napot, továbbra is keresném, esetleg telefonon is. Ha nem jelentkezik 1 héttel az aukció lejárta után sem, akkor negatívot adnék, és újrahirdetném.
2012. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel, vagy így nem veszi fel a telefont írj SMS-t, hogy jövő péntekig legyenek szívesek átvenni a babakocsit.

Ha addig nem jelentkeznek érte, újrahirdeted.

2012. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. júl. 28. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!